При подрыве погибли воины Александр Войтенко, Вячеслав Алексеенко и Дмитрий Мироненко

2 145
Президент Украины Владимир Зеленский дал поручение министру обороны Андрею Тарану и Главнокомандующему Вооруженными силами Украины Руслану Хомчаку срочно прибыть в зону проведения операции объединенных сил для установления всех обстоятельств гибели трех украинских военнослужащих на подконтрольной Украине территории Донбасса в районе Новолуганского.

 На месте трагедии по поручению президента уже находится заместитель руководителя Офиса президента Роман Машовец, информирует пресс-служба Офиса президента.

По предварительным данным, около 10 утра 14 февраля во время перемещения в районе Новолуганского с целью проверки несения службы и смены военнослужащих на огневых позициях в результате подрыва на неустановленном взрывном устройстве получили ранения, несовместимые с жизнью, трое военнослужащих: капитан Александр Войтенко (1974 года рождения), старший солдат Вячеслав Алексеенко (1987 года рождения) и старший солдат Дмитрий Мироненко (1994 года рождения). Бойцы погибли на месте.

«Мы бережем жизнь наших солдат, на дипломатическом уровне путем сложных переговоров договариваемся об установлении режима прекращения огня — и затем читаем о гибели наших военнослужащих от мин на контролируемой нами территории. Требуется немедленное расследование. Чтобы подобные трагедии не повторялись в будущем. Жду их доклады об обстоятельствах сразу после моего возвращения уже завтра в «Борисполе», — подчеркнул президент.

Он добавил, что Украина не должна терять своих защитников в условиях, когда это не является нарушением режима тишины со стороны противника. Глава государства также выразил соболезнования родным и близким бойцов.

P.S.

А фраза «Зеленський очікує на результати розслідування загибелі трьох українських війскових вже в понеділок» (с) — взагалі звучить як знущання.
Згорнути сп, обмежити розвідку, відвести контрснайперські групи, зруйнувати щільність фронту «розведеннями», закошмарити бійців і командирів жорсткими «умовами перемирій» «та «відповідальністю за військові злочини» (привіт Арєстовічу) та «не треба було лізти» (привіт Хомчаку) — і після цього які результати «розслідувань» вони хочуть почути?
Тут і без «розслідувать» не тільки «войовничій меншості» очевидно, що злочинні дії військово-політичного керівництва перетворили наших на мішені, і це триває з літа 2019 року.
А хомяків продовжують кормити фоточками клоунів в бронежилетах та криками «пачіму ми нє в НАТО»?
Це не помилки, це результати цілеспрямованих дій на руйнування армії та дискредитацію ЗСУ як таких.
Подобається як ваш «просто порядочний чєловєк» «войну заканчиваєт»?
Тепер, через 3 роки, стало зрозуміло і очевидно що вся та історія про Мальдіви була операцією з метою дискредитувати президента України і була елементом державного перевороту.
Ніяка це не була боротьба з корупцією. І до боротьби за справедливість це все відношення не мало.
Але тоді, задаючи запитання нібито адекватним людям, в чому ж полягає гріх Порошенка, який за власний кошт, один раз в чотири роки з’їздив у відпустку, максимально адекватну відповідь, яку можна було почути: «Головнокомандувач покинув свою армію». Смертей за той період не було
Сьогодні загинуло троє.
Під час минулої поїздки Зеленського в Оман було збито український літак, а винних і досі не покарано і компенсації немає.
То ж я б хотів звернутись до вас, до тих, кого так за живе заділа поїздка Порошенка на Мальдіви, що через це ви продали державу:
Підійдіть, будь-ласка, до дзеркала, подивіться на себе. І ви побачите моральну потвору
Свято відміняється. На фронті знову втрати, загинули троє наших бійців. Нам постійно розказують про переміріє і що все під контролем. Тим часом, украінськи воїни гинуть майже, через день. Головнокомандувач мовчить, ніяких слів співчуття та взагалі він поїхав в «офіційну» подорож…в неділю. Вважає українців ідіотами. Командування теж ніяк не коментує, кожного дня в них тільки одне » сітуація під контролем». Під контролем окупантів ?!! Стільки вбитих та поранених говорить про те, що на фронті почалося серьезне загострення. Страшна біда, співчуття родинам. Світла пам’ять захисникам України🥲
Поделиться:
Загрузка...