Пресс-конференция Зеленского и Блинкена ВИДЕО

86
Президент Украины Владимир Зеленский и Государственный секретарь США Энтони Блинкен пообщались с представителями СМИ и подвели итоги своей встречи.
P.S.
Телеканал НАШ в день зустрічі президента України з держсекретарем США обговорює… майбутню зустріч Путіна і Байдена, що відбудеться у червні!
Так працює пропаганда, нам втюхують, що Путін — це важливіше.
Я просто шукав інформацію про зустрічі Блінкена, бо журналістам «Прямого» відмовили в акредитації на сьогодні. Ви думаєте держсекретар США відсутність незалежного від влади телеканалу не помітить? Я вже помітив, бо не маю де знайти інформацію, а не пропаганду.
Порядок денний сформовано, пріоритетність визначено:
1. Війна і Росія
2. Реформи
3. Корупція і олігархи
Скажу відверто, що втілився позитивний прогноз і це дуже добре.
Це те, що потрібно насамперед Україні і важливо, що ми маємо повну підтримку Заходу у цьому.
Впродовж місяця Зеленський або показує результат, або спілкування з ним припиняється з відповідними для нього наслідками.
Як йому показати результат зі знаком «+», коли за останні два роки він умудрився стати чемпіоном зі знаком «-» — це його проблеми.
Почати треба зі звільнення Єрмака, бо наступного разу Вашингтон не промовчить на запитання про вплив Джуліані на відкат реформ.
Та й не гоже, щоб російський агент сидів за столом з українського боку.
«Схвалення законів важливе, але ще важливіше — їх виконання, особливо у боротьбі з корупцією».
Гарно, що Блінкен розпочав захід з зазначення переліку зустрічей в рамках його офіційного візиту в Україну, і що перша така зустріч була з керівниками парламентських партій.
Всі все розуміють і нікого надурити більше не вдасться
Get down to work!
Поделиться:
Загрузка...