Премьер Гончарук прокатился по зданию Кабмина на самокате

46

Премьер-министр Алексей Гончарук в видеообращении к школьникам по случаю Дня знаний показал помещения Кабмина, проехав на электросамокате. Об этом он сообщил у себя в Facebook.

«Привет, друзья. Сегодня 1 сентября, День знаний. Завтра вы пойдете в школы, очень разные школы, городах и селах…А я пойду на работу в Кабинет министров Украины, где я работаю премьер-министром. Когда-то кто-то из вас также будет премьер-министром», — отметил Гончарук.

Он убежден, что на тот момент Украина «уже будет сильным модерновым государством, с которым будут считаться в мире». «Тогда правительство будет работать в современном, инновационном здании, которое вы обязательно увидите. Как это выглядит сегодня, я хочу вам показать», — уточнил он.

«А коридоры здесь такие длинные, что порой можно пользоваться самокатом», —  сказал Гончарук и проехался на электросамокате.

29 августа Верховная Рада поддержала назначение Гончарука на должность главы правительства. За него проголосовали 290 народных депутатов.

P.S.

Спостерігаю за цікавим явищем як люди намагаються препарувати реальність, як шукають якісь позитиви, як надіються на нового прем’єра, бо це «ненайгірший вибір, а могло бути і гірше».
Нікого не звинувачую. Це нормально. Так влаштована людина. Людина намагається пристосуватися до реальності, а пливти проти течії можуть далеко не всі.

Тільки одне маленьке прохання є у мене до вас — не брешіть собі і не зрадьте собі і державі.

Бо, дійсно, новий прем’єр, який хоче співпраці з МВФ — це таки краще ніж якби прем’єром призначили якогось Ткаченка.

Але йти в таких умовах на йти на цю посаду, на міністерські посади чи ставати «слугою» — це вже само по собі свідчить про відсутність розуму.

В цього прем’єра в парламентсько-президентській республіці в рази менше повноважень, інструментів впливу ніж в Азірова в президентсько-парламентській республіці за диктатури Янека. Азіров, хоча б мав свою групу впливу в ПР, а цей прем’єр на кого може опертися в лобіюванні своїх «реформ»?

Тобто, навіть якби він був найбільшим професіоналом в світі (в чому в мене особисто великі сумніви, хоча б тому що тільки длбйб прийме таку пропозицію), він абсолютно безправний і повноважень в нього не більше ніж в сільського бібліотекаря.

Тому про які реформи ви зараз розмріялися, якщо рішення прийматимуть відомі вам люди, які показують своє дикунське бачення в численних інтерв’ю?
А з прем’єром, міністрами будуть робити то що й з депутатами від слуг. Тільки замість натискання кнопок, вони ставитимуть підписи, відсиджуючи потім багато років в тюрмі.

Власне, далеко ходити не треба, бо те ж саме вони пробували реалізувати з Кличком і напевне реалізували з мерами інших міст, просто ті мовчать. Отак і будуть працювати міністерства, так буде працювати економіка, так буде функціонувати держава.

Але не слід в тій ситуації говорити про диктатуру, незважаючи на те, як хвацько слуги тиснуть на кнопки, не знаючи за що вони тиснуть. Не буде ніякої диктатури, незважаючи на те що Зеленський перепідпорядкує собі НГУ, НАБУ, САП, НАЗК і все що тільки зможе.
Диктатура може бути реалізована в темних, але економічно розвинутих (переважно сировинних) державах, де є можливість утримувати диктат, де є можливість заручитися підтримкою світових гравців.

Це не про Україну. Тим більше не про Україну з такими «професіоналами», в умовах війни і в умовах повного провалу зовні, коли такого «диктатора», відверто зневажають і насміхаються з нього не тільки світові лідери, а й обісцяні орки в Станиці Луганській.

Тому рано чи пізно ефект Безсмертного забезпечений кожному. Думаю, що все ж — рано, судячи з темпів, які вони взяли.
Тому Зеленський виконає свою історичну місію, показавши що буває, коли мудрий наріт скочується в гівно і кооперується з грабіжниками і агресором.

А ви не робіть того, щоб потім не було соромно перед дітьми і онуками. Моя вам порада. Не вступайте в колаборацію з колаборантами. Це до нічого доброго вас не приведе.

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...