Правнук Сталіна назвав росіян моральними уродами і дегенератами

164
Правнука Сталіна розлютило те, що майже половина росіян вважають репресії в таборах ГУЛАГу виправданими

Про це правнук Йосипа Сталіна художник Яків Джугашвілі написав у Facebook.

Він звернув увагу на формулювання, що майже половина респондентів «Левада-центру» вважають, що злочини сталінського режиму були виправдані «великими цілями і результатами».

«Що випливає зі змісту цього формулювання? Напевно тільки те, що 46% вважають злочин цілком нормальним явищем. Антисталінська, а в цілому, антирадянська брехня перетворює народ в моральних виродків і дегенератів, які щиро вважають, що великі цілі досягаються шляхом вчинення злочинів держслужбовцями — тими хто за службовим обов’язком зобов’язаний зі злочинами боротися», — написав Джугашвілі.

P.S.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін приголомшений результатами опитування щодо ставлення росіян до Йосипа Сталіна
Про це він написав у Facebook.

«Опубліковані сьогодні результати соціологічного опитування, яке провів російський «Левада-центр», навіть мене приголомшили, хоча вивести мене з рівноваги не так-то й легко», — написав він.

Клімкін обурений таким відсотком прихильників Сталіна.

«Уявіть собі, 46% виправдали убивство мільйонів ні в чому не винних людей, тимчасом як 45% заявили, що ці жертви нічим не можна виправдати. Таким чином, і тут уперше кількість сталіністів перевищила кількість притомних людей. Іще 9% опитаних не змогли визначитися, що в даному разі також є ознакою дегуманізації. Мене й раніше вражали своєю яскравою шизофренічністю фотографії з сучасних чествувань Сталіна в Росії. Гори червоних гвоздик на могилі тирана, лідери атеїстичної Компартії, які моляться разом із священиками, священики, які славлять погромника церкви й убивцю тисяч священнослужителів, нарешті, зображення Сталіна на іконах, що взагалі є страшним блюзнірством і гріхом. Усе це виглядає, як якась хвора фантасмагорія, такого абсурду в принципі не може бути! Але він є, і він прогресує», — наголосив він.

Поделиться:
Загрузка...