Порошенко сьогодні повіз на фронт обладнання антиснайперського захисту

135
Ви вже точно знаєте, що Порошенко сьогодні повіз на фронт обладнання антиснайперського захисту на сотні тисяч гривень. Якщо ви наш читач (що логічно), то бачили і відповідний анонс на сторінці Петра Олексійовича, і короткі, але рясні звіти на сторінках дружніх блогерів.
.
Якщо ви засланий шпигун (нє, ну а раптом?), то вже читали кілотонни зелених виступів, у яких вони вправляються один поперед другого у припущеннях, куди б це міг поїхати П’ятий «назустріч сонцю».
Ми знали про цей візит трошки заздалегідь, і тому я з самого ранку скролю новини в очікуванні реакції чинного Головнокомандувача.
Ну логічно, правда? Тобі у твою армію роблять царський подарунок. Просто так, безкоштовно завозять дефіцитне обладнання, якого не змогла дістати і встановити твоя служба забезпечення. Фактично, прикривають твої ж штани, бо, вибачте, чий це прямий обов’язок – захистити бійців і звести до мінімуму втрати? Особливо враховуючи, що ти сам власним наказом прибрав з фронту антиснайперські групи.
Ну от. Що у такій ситуації було б логічним? Тобто що б зробила і я, і кожен із моїх реальних та віртуальних знайомих, тому що це єдино правильний варіант, тому що всі інші альтернативи будуть крайнім мудачеством. («Мудачество» — є таке слово в українській мові?)
Подякувати. Зібрати командирів і штабістів для урочистої зустрічі. Виписати грамоту, у кінці кінців. Просто словами через рот сказати «дякую», пам’ятаючи, що ми всі є громадянами однієї країни, і що армія у нас одна, і ми всі молимося і переживаємо за життя наших солдат.
Ну добре, шкода тобі грошей на грамоту – хоча 20 гривень на бланк міг би нашкребти. Ну тоді вичав із себе просте банальне «дякую», це ж безкоштовно!
Дочекалися.
СБУ повідомляє, що «народний депутат Петро Порошенко не з’явився на допит в СБУ у «справі Козака-Медведчука» 27 травня.»
На допит, куди вони його спішно викликали публікацією на сайті. У день виїзду ПП на Схід з коштовним волонтерським вантажем. Вказавши контактний телефон слідчого, на який неможливо додзвонитися – адвокат Петра Олексійовича повідомив, що більше години марно обривав телефон.
У справі, яка є повністю надуманою, не має жодної судової перспективи, крім однієї – показати Порошенка у одному судовому засіданні з Медведчуком. Хоч на хвилину, хоч на десять секунд, хоч на один кадр. І цей кадр потім стане новою «справою Свинарчуків», який носитимуть у зубах на кожній помийці та малюватимуть на кожному паркані.
Тому що Порошенко – єдиний реальний конкурент Зеленського на виборах. І залежно від соціології, вони або вибиватимуть його з перегонів як «олігарха» за допомогою Вовиного закону, або відіграють той самий чорнушний сценарій, що і минулого разу. Додавши для надійності іще сто п’ятсот кримінальних справ і походів на допити.
Їм здається, що таким чином вони його зламають. А мені здається, що у когось очкур репне від перевантаження. Як ви гадаєте?
Поделиться:
Загрузка...