Порівняння Т-64Б і Т-72Б

316

Пише блогер на ім’я DART_WERTHER. «Отже, я вирішив провести порівняльний аналіз Т-64Б і Т-72Б з точки зору користувача.

Оскільки це суто моя точка зору, мені абсолютно все одно на те, що хтось буде розводити холівар в коментах. Мені абсолютно класти на будь-які паперові ТТХ. Як і на вашу думку. Я не буду порівнювати паперові ТТХ. Я навідник обох двох танків і все написане виходить з мого особистого досвіду і порівнюю я свій досвід роботи на цих машинах.

Звичайним шрифтом — недоліки

Жирним — переваги.

* ТКН — Комбінований прилад спостереження командира.

* Чебурашка — контролеєр для управління знаряддям і кутом повороту башти, в повністю робочому танку робить процес наведення танка не складніше, ніж в комп’ютерній грі Word of Tanks.

* АЗ і МОЗ — автомат заряджання і механізм заряджання.

* Кнопка АЗ — в залежності від режиму роботи автомата заряджання заряджає постріл в знаряддя, або піднімає лоток з пострілом в разі необхідності розрядити, або порожній лоток, в разі необхідності зарядити. Ну і в напівавтоматичному режимі можна підняти лоток з пострілом, змінити режим роботи ОФ снаряда перед досилання в знаряддя.

* Зайці — помилка програми бортового комп’ютера, яка призводить до запису пострілу в порожній осередок. Крім проблем в бою, може призвести до псування МОЗ / АЗ при недосвідченому екіпажі.

Поки все, може пізніше чого допишу, якщо згадаю.

В цілому Т-64Б, як на мене, більш ефективний танк ніж Т-72Б. Перевага СУО дозволяє Т-64Б вести динамічний бій проти кількох Т-72Б одночасно, в той же час недоліки СУО Т-72Б збільшують шанс промаху по цілі, яка здійснює складні маневри. При рівному екіпажі, природно».

Поделиться:
Загрузка...