Політолог розповів, яка Конституція України потрібна Путіну

183
Російський диктатор Володимир Путін волів би, щоб федералізація України була встановлена конституційним шляхом

Про це політичний експерт Сергій Таран заявив 2 вересня 2018 року в ефірі щотижневої програми «Студія Захід з Антоном Борковським» на телеканалі Еспресо.TV.

«Особливий статус Донбасу і механізми, які можна назвати федералізацією. Особливий статус регіонам усім. Ось це мрія Путіна — щоб була не одна Україна, а було багато земель, які між собою мало корелювали свою діяльність. Щоб у якогось регіону було право вето на зовнішню політику», — пояснив він.

За словами експерта, якби Путіну вдалося подібне, «по суті він би керував Україною».

При цьому, як наголосив Таран, політики, котрі на догоду Кремлю, реалізовуватимуть відповідні наміри вищого військово-політичного керівництва країни-агресора, пояснюватимуть українцям, що такі зміни територіального устрою потрібні нібито «заради миру»:

«Якщо якийсь політик вийде до людей і скаже: «У нас буде мир, але треба тут трошки переписати Конституцію. Правда ж, нам нічого не важить? Життя наших людей дорожче… Ось з такої нібито моральної позиції говоритимуть українські політики, які будуть виконувати волю Путіна».

Однак, подібні інспіровані Московою промови про «мир» в Україні лунали вже у 90-их рр.

«Нам нав’язувала Росія тему того, що Україна ніколи ні з ким не воюватиме, що нам треба позбутися ядерного статусу, що нам не потрібна армія, що це «пережиток», а нам треба «людей годувати». Ось тоді ми позбулися армії, ми позбулися ядерного статусу. І в результаті отримали війну. Якщо ми зараз підемо на подібні поступки, то миру не буде, буде ще більша війна. Тоді у Путіна зрозуміють, що це працює, що Україна зараз готова йти на поступки і ця система тероризму і гібридної війни діє. І що він робитиме? Він буде далі вести війну, тому що це працюватиме. Якщо ж ми хочемо, щоб це не працювало, нам треба саму думку залишити, що можливо домовлятися з Путіним  та його терористами», — підсумував Таран.

Поделиться:
Загрузка...