• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • ХТО І НАВІЩО СПОТВОРИВ ТРИЗУБ У БАБИНОМУ ЯРУ
  • “Кримський рубильник off”: +29 енерговузлів на Півдні ТОТ
  • Найбільша зрада цієї війни: американський Ленд-ліз
  • 437 цивільних загинули в Україні протягом липня внаслідок ударів РФ, — ООН
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 14.08.26
  • Хто заснував бусифікацію
  • В Севастополі ліквідовано зрадника України капітана 1-го рангу Роберта Шагеєва
  • “На щиті”: в Україну повернули тіла 261 загиблого
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      20.05.20260

      Прощавай євроінтеграція… Кредит, до речі, також бай-бай…

      Recent
      14.08.2026

      ХТО І НАВІЩО СПОТВОРИВ ТРИЗУБ У БАБИНОМУ ЯРУ

      13.08.2026

      Хто заснував бусифікацію

      12.08.2026

      З першого місця на шосте

    1. Украина
        Featured
        15.07.20260

        Мадяр взявся за російські танкери у Чорному морі ВІДЕО

        Recent
        14.08.2026

        “Кримський рубильник off”: +29 енерговузлів на Півдні ТОТ

        13.08.2026

        В Севастополі ліквідовано зрадника України капітана 1-го рангу Роберта Шагеєва

        13.08.2026

        “На щиті”: в Україну повернули тіла 261 загиблого

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          13.08.2026

          У Башкортостані під удар потрапив хаб Wildberries

          12.08.2026

          США та Іран не змогли досягти прогресу в переговорах

          07.08.2026

          Дрони атакували склад Wildberries у Єкатеринбурзі: спалахнула пожежа

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            14.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 14.08.26

            13.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 13.08.26

            12.08.2026

            УГРУПОВАННЯ ДШВ: Звільнено 745 км² та 26 сіл у трьох областях

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              09.08.2026

              Україна придбала у Туреччини 70 ракет ATACMS та 12 пускових установок M270

              09.08.2026

              Про українську балістику

              30.07.2026

              Файр Пойнт випускає по 100 ракет «Фламінго» щомісяця — цілковитий непотріб, який нікуди не летить

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Украина»Поліцейські після пострілів втекли під час теракту в Києві

            Поліцейські після пострілів втекли під час теракту в Києві

            0
            By Юрий on 19.04.2026 Украина

            Голова МВС Ігор Клименко дав доручення голові Національної поліції України Івану Вигівському провести службове розслідування щодо дій поліцейських під час теракту в Києві та надати всю інформацію у ДБР.

            Про це він повідомив у телеграм-каналі.

            Реакція Клименка на дії окремих поліцейських

            «Служити та захищати» — не просто гасло. Воно має бути підкріплене відповідними професійними діями. Особливо — в критичні моменти, коли від цього залежать життя людей. Результати та рішення службового розслідування у найкоротші терміни будуть оприлюднені Національною поліцією», — зазначив він.

            Варто наголосити, що наразі у телеграм-каналах поширюється відео, на якому зафіксовано, як двоє поліцейських, почувши постріли, тікають, залишивши без допомоги постраждалу людину.

            https://republic.com.ua/wp-content/uploads/2026/04/2026-04-19-11.42.13.mp4
            Стрілянина в Києві
            • Нагадаємо, що 18 квітня у Голосіївському районі Києва невідомий відкрив стрілянину по людях. Після чого він увірвався у супермаркет та взяв заручників.
            • Його ліквідували під час затримання.
            • За останніми даними, відомо про 6 загиблих та понад 10 постраждалих.
            • Розпочато розслідування за статтею про терористичний акт. 

            Ірина Дашківська

            Чому ФСБ заводить справу на кожного українця, а СБУ ігнорує московський спецназ у центрі Києва
            18 квітня 2026 року в Києві відбулася подія, яка вимагає повної відмови від бюрократичних евфемізмів. Це був не масовий розстріл у стані афекту. Це класичний, заздалегідь спланований терористичний акт у столиці воюючої держави. Вбивця чітко ідентифікований: Дмитро Васильович Васильченков, 1968 року народження, уродженець Москви, військовий пенсіонер. Озброївшись напівавтоматичним карабіном KelTec SUB-2000, він холоднокровно ліквідував шістьох осіб та захопив заручників у супермаркеті.
            Служба безпеки України постфактум кваліфікувала це як теракт. Але вимовити це слово над тілами вбитих киян — це не контррозвідка. Це офіційна розписка в інституційній дисфункції та повному краху системи випереджувальної безпеки.
            Терористичний акт Васильченкова оголив фундаментальну прірву між системою тотального контролю ворога і деградацією української моделі національної безпеки. На території РФ будь-який українець за замовчуванням стає об’єктом жорсткого оперативного контролю ФСБ: на нього заводиться відповідна папка, фільтруються комунікації, перевіряються контакти. Це системна, інституційна параноя, яка не залишає простору для неконтрольованої активності.
            В Україні ж спецслужба свідомо проігнорувала суб’єкта, чий бекграунд є хрестоматійним профілем диверсанта. Васильченков не був «сірою мишею». Він був ходячою матрицею екзистенційних загроз. Уродженець Москви з радянським форматом мислення. Специфічний силовий досвід у спецпризначенцях — тобто навички людини, професійно навченої вбивати, діяти в стресі, зачищати приміщення та вести вогонь на ураження. Кримінальне минуле, що вказує на повну відсутність соціальних гальм. На такого суб’єкта в Департаменті контррозвідки мала б лежати найтовстіша папка з грифом максимального пріоритету. Його мали б вести цілодобово. Натомість система його просто «не бачила».
            Окремим маркером, який мав би діяти як сигнальна ракета для спецслужб, була його відкрита, маніфестаційна українофобія. Васильченков не був латентним «ватником», що тихо ностальгує за минулим на кухні. Його антиукраїнська позиція мала агресивний, ідеологічно заряджений характер. Він свідомо генерував та транслював ненависть до української державності, ідентичності та нації як такої. У країні, де правоохоронна система здатна інкримінувати злочин за публікацію в соціальних мережах, багаторічне і показове толерування суб’єкта з відверто ворожою, антидержавною ідеологією є не просто сліпотою. Це свідома інституційна згода на формування всередині суспільства радикальних осередків, готових до фізичного знищення громадян України.
            Абсурдність цієї сліпоти досягає межі на фінансовому рівні. У державі, де збудована тотальна архітектура фінмоніторингу, де банківська система миттєво блокує рахунки волонтерів чи легального бізнесу за найменші нетипові транзакції, Васильченков систематично донатив збройним силам РФ. Виявити фінансування ворога в епоху цифрового сліду — це базова автоматизована задача. Не помітити транзакції на рахунки російської армії неможливо технологічно; це означає лише одне — ці алгоритми виявлення свідомо не застосовувалися.
            Саме тому дії терориста не мають ознак спонтанного зриву маргінала-одинака. Знищення власної квартири шляхом підпалу перед виходом, тактика пересування, послідовне захоплення заручників — це почерк спланованої операції, яка, безсумнівно, мала пряме погодження з Москви. Російським спецслужбам був потрібен резонансний акт терору для дестабілізації столиці, і вони успішно активували свого законсервованого агента. Він отримав санкцію і безперешкодно реалізував силовий сценарій, маючи абсолютну гарантію невтручання з боку українських спецслужб на етапі підготовки.
            Сліпота СБУ щодо московського спецназівця — це наслідок свідомої деформації цілепокладання. Замість виявлення реальних загроз, ресурс відомства монополізований для обслуговування політичних замовлень. Система працює як швейцарський годинник, коли треба ідентифікувати підлітка-тінейджера з Telegram-каналу, притиснути дрібного блогера чи організувати синхронні обшуки та переслідування українських патріотів, військовослужбовців або волонтерів. Для розправ над незгодними миттєво знаходяться оперативники, групи захоплення та камери для запису принизливих публічних вибачень. Це зручно, абсолютно безпечно і гарантує кар’єрне просування.
            Але коли треба працювати з підготовленими, ідейними ворогами з бойовим досвідом, доступом до зброї та зв’язками у РФ — силова машина завмирає. Робота з криміналізованою агентурою та «ждунами» несе реальні фізичні ризики, тому СБУ уникає контакту з цим середовищем до моменту кривавої розв’язки. Відсутність превентивного досьє на терориста з таким бекграундом — це не кадровий недогляд. Це доказ того, що система безпеки відмовилася від принципу дзеркальної жорсткості щодо реального ворога. Доки спецслужби не запровадять безжальний, тотальний профайлінг та оперативний контроль за кожним носієм російського бекграунду на території України, державний апарат залишатиметься не машиною захисту, а статистом на місці злочину.
            Захист українця сьогодні — це не питання абстрактного гуманізму, це базова умова фізичного виживання нації та функціонування держави. Українець несе на собі весь екзистенційний тягар цієї війни: він воює, він фінансує армію, він утримує гігантський бюрократичний і силовий апарат, він щодня ризикує життям під ракетними ударами. У цих умовах держава не має жодного морального права вимагати від громадянина тотальної самовіддачі, водночас залишаючи його беззбройним і беззахисним перед обличчям підготовленого ворога в глибокому тилу. Фізична безпека лояльного, законослухняного громадянина повинна бути абсолютною цінністю, навколо якої вибудовується вся архітектура силових відомств. Якщо система не здатна гарантувати захист тим, хто утримує цю державу, і паралельно блокує їхнє законне право на збройний самозахист, вона розриває базовий суспільний договір.
            Доки СБУ витрачає тисячі оперативних годин на зачистку інформаційного простору від критиків і переслідування патріотів, реальні вбивці отримують погодження з РФ, беруть легальну зброю і розстрілюють киян. Якщо спецслужба негайно не припинить імітацію бурхливої діяльності і не повернеться до своєї єдиної легітимної функції — жорсткого превентивного знищення ворожої агентури, — вона остаточно закріпить за собою статус органу державної некрологістики, який здатен лише приїжджати після пострілів, щоб окреслити крейдою тіла українців.
            Владислав Смірнов
            Київ поліцейські стрілянина
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              “Кримський рубильник off”: +29 енерговузлів на Півдні ТОТ

              В Севастополі ліквідовано зрадника України капітана 1-го рангу Роберта Шагеєва

              “На щиті”: в Україну повернули тіла 261 загиблого

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                13:58
                ХТО І НАВІЩО СПОТВОРИВ ТРИЗУБ У БАБИНОМУ ЯРУ
              • Сегодня
                11:53
                “Кримський рубильник off”: +29 енерговузлів на Півдні ТОТ
              • Сегодня
                10:33
                Найбільша зрада цієї війни: американський Ленд-ліз
              • Сегодня
                09:59
                437 цивільних загинули в Україні протягом липня внаслідок ударів РФ, — ООН
              • Сегодня
                09:06
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 14.08.26
              • 13.08.2026
                15:51
                Хто заснував бусифікацію
              • 13.08.2026
                15:36
                В Севастополі ліквідовано зрадника України капітана 1-го рангу Роберта Шагеєва
              • 13.08.2026
                15:16
                “На щиті”: в Україну повернули тіла 261 загиблого
              • 13.08.2026
                15:12
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 09.08.2026
              • 13.08.2026
                12:25
                Ми не відповідаємо адекватно ворогові на його масові обстріли
              • 13.08.2026
                11:43
                Економіка після українців
              • 13.08.2026
                11:18
                У Башкортостані під удар потрапив хаб Wildberries
              • 13.08.2026
                11:14
                Хуцпа влади
              • 13.08.2026
                11:10
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 13.08.26
              • 12.08.2026
                23:24
                В Україні 207 прокурорів з інвалідністю виявилися повністю здоровими
              • 12.08.2026
                22:52
                Уражено чотири військові кораблі ворога у Новоросійську
              • 12.08.2026
                22:35
                УГРУПОВАННЯ ДШВ: Звільнено 745 км² та 26 сіл у трьох областях
              • 12.08.2026
                22:10
                З першого місця на шосте
              • 12.08.2026
                21:50
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 07-08.08.2026
              • 12.08.2026
                21:45
                Ці обидві квочки (про Полякову й Мендель)
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              25.06.2026

              Мадяр: Очищення Криму від хробаків

              11.06.2026

              Оптоволокно: без шансів для ворога. Робота пілотів «Фенікса» ВІДЕО

              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              14.03.2024

              Наслідки ворожих обстрілів Сумщини ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.