Почнуться роботи з повної модернізації військових літаків

114

До кінця цього року українські авіабудівні підприємства почнуть здійснювати роботи з повної модернізації військових літаків за допомогою іноземних партнерів.

Про це сьогодні, 6 травня, розповів Міністр оборони України Степан Полторак, перебуваючи з робочою поїздкою у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

«Якщо у 2014 році ми тільки ремонтували наші літаки, потім перейшли до другого етапу — часткової модернізації за рахунок запчастин і комплектуючих тільки українського виробництва, то до кінця цього року ми маємо перейти до третього потужного етапу — повної модернізації літака. Робити це ми будемо, звичайно, за допомогою наших іноземних партнерів», — зазначив Степан Полторак.

Як зауважив Міністр оборони, наразі завершуються перемовини з нашими закордонними партнерами, після завершення яких буде розпочато процес модернізації літаків за новітніми технологіями.

Варто додати, що вперше таку інформацію Міністр оборони оприлюднив під час відвідування 3 травня Львівського Державного авіаційно-ремонтному заводу.

190506 Poltorak 1Цех Львівського Державного авіаційно-ремонтному заводу під час візиту Міністра оборони України Степана Полторака 3 травня 2019 року / Фото: Микола Тис/ZIK

Під час виступу на заводі він повідомив, що на сьогодні Україна практично вийшла на фінішний етап домовленостей з іноземними партнерами, з якими є співпраця, над тим, щоб на базі ЛДАРЗ проводилась повна модернізація літаків типу МіГ.

«Наразі ми працюємо над тим, аби до кінця визначитися з пріоритетами та необхідними обсягами робіт щодо проведення модернізації. І з початку наступного року приступимо до цієї роботи, в мене жодних сумнівів немає», — підкреслив Степан Полторак, виступаючи перед працівниками ЛДАРЗ.

190506 Poltorak 2

P.S. 

З початку російської агресії на Львівському Державному авіаційно-ремонтному заводі, який входить до складу ДК «Укроборонпром», було відремонтовано та модернізовано близько 30 фронтових винищувачів МіГ-29 ЗСУ.

Цю інформацію оприлюднив Міністр оборони України Степан Полторак під час візиту на ЛДАРЗ 3 травня.

«За останні роки ви поставили на крило майже 30 літаків. Частково відремонтували, частково провели модернізацію». – наголосив Міністр оборони.

При цьому він відзначив, що ремонт та модернізація українських бойових літаків проводиться з використанням саме вітчизняних деталей та агрегатів.

«Зараз ми не тільки ремонтуємо наші літаки, ми навчилися проводити модернізацію за рахунок наших комплектуючих — це дуже важливий елемент у підвищенні бойових спроможностей Повітряних Сил. І сьогодні завод працює саме в такому режимі — ремонт і модернізація з комплектуючих, які виготовляються на підприємствах України», — зазначив Степан Полторак.

Поделиться:
Загрузка...