План Зеленського

89
«Закладені в плані понад 80 проєктів – це амбітні проєкти на загальну суму $277 млрд. Вони передбачають фінансування коштом державного бюджету України, а також залучення програм міжнародної допомоги, кредитів, інвестицій», – повідомив Зеленський на зустрічі з «американськими think-tanks” і зазначив гордо те саме Байдену, що у нас є план — План Трансформації України.

Ті, хто були присутні на презентації в Вашингтоні чи мали можливість ознайомитися з документами Президента після — були відверто збентежені дивною презентацію, ще дивнішим переліком проектів, які не складають жодної цікавості для приватних інвестицій, та й самою подачею «Плану».
Звісно, така програма викликала численні запитання у журналістів, які почали звертатись до уряду з проханням повідомити подробиці про перелік проєктів та їх фінансування.
У відповідь на запит видання «Фокус» Міністерство фінансів відписало, що відомство не було причетним до розробки «Плану трансформації України», тому не має точної інформації про перелік проєктів та джерела їх фінансування.
Водночас, у Мінфіні порекомендували звернутись до головного розробника Плану, висловивши припущення, що План розробляли у Кабміні або в Офісі президента.
Тобто, ключове відомство України, яке відповідає за бюджет держави, без візи якого жоден кредит чи інвестиція на державному рівні неможлива — взагалі нічого не знає про План Зеленського.
Питання залишається актуальним: а чи є у Вас план, містере Зеленський?

Поделиться:
Загрузка...