Після виступу Зеленського хочеться сміятися та плакати

76
Це якась глибока «брєжнєвщина».
Враження ніби слухаємо не президента європейської країни, а секретаря ЦК КПРС, який розповідає про чергову комуністичну п‘ятирічку.
Кожне друге речення — про попередників. Кожне друге слово — відвертий популізм та брехня. Кожен пункт — відвертий провал.
Це не виступ президента. Це виступ Голобородька з дешевого серіалу «Слуга народу» перед виборами.
Зеленський живе в якісь паралельній реальності. Не в Україні. Бо все що він сказав — це «казочка» московського пошибу, де створюють цю «реальність» доя населення.
Єдине що хочеться після виступу Зеленського — сміятися та плакати. Бо так топтатися по країні ще треба вміти…
Зеленский выступает в Верховной Раде. Очень нервная жестикуляция и артикуляция. Постоянно облизывание губ и активное закатывание глаз. Нервничает.
Оппозиция держит плакат «Вимагаємо припинити повзучу ЗЕкапітуляцію України». Особенно хороша последняя фраза «Впровадити нову філософію. Країна яка завжди готова до всього». Это он сказал после перечисления всех катастроф, которые свалились на нас в 2020. Ну, главная катастрофа произошла годом ранее, а далее все пошло по накатанной, Владимир Александрович.
Зеленський виступає зі своїм «посланням» у Раді.
Знову дешевий і нікому не потрібний піар та багато брехні.
Каже, що його звіт буде не такий як у «папєрєдніків». Без «поганого Порошенка» у звіті за півтора роки роботи звісно не обійтись. Про що ж ще говорити Зеленському?
❌З суфлера розповідає що саме влада Зеленського закупила маски, підвищила зарплати медикам на 300%, відновила лабораторії.
Серйозно? Маски? Які продали Епіцентрам? Лікарі, які масово звільняються? Чи може апарати ШВЛ, які досі не купили?
❌Розповідає про «мір» на Донбасі та «режим тиші», якого насправді не існує. Каже «для мене людина найбільша цінність». Тільки яка людина? Може він сам коханий: «найвеличніший лідер сучасності»? Тому що ми не побачили реального миру, ми бачимо повзучу та щоденну Зекапітуляцію. Ми бачимо як зелена влада постійно заглядає в очі Путіну та його посіпакам.
❌Ще два «досягнення»: мешканці ЛНР/ДНР можуть вступати у виші без ЗНО та російськомовний канал «ДОМ». Такі досягнення…просто плакати хочеться…
Що ще? Можливо розкаже про атаки на українську мову чи свої вояжі до Оману?
❌Розповідає про «амністію» та «вільну економічну зону» для Донбасу…тут навіть коментувати не хочеться. Це треш.
Коротше…це не «послання» президента. Це дійсно ПОСЛАННЯ кожного з нас. Коли всю країну посилають відвертою брехнею та маніпуляціями. Цей «виступ» можна вимикати.
Андрій Смолій
Питання до Зе.
День шостий.
Ось Зеленський каже, що «ті, хто без бою віддав Крим, мають нести відповідальність. Питання не в помсті, а в справедливості».
1. Скажіть, будь ласка, а чи хвилюють вас ті, хто здає Донбас і зливає вагнерівців?
2. Чому той, хто каже сьогодні про бої за Крим так втікав від повісток?
3. Чого маючи доказову базу по Криму — ви не чіпаєте Медведчука, який має прямі будівельні інтереси в Ялті, там же поділив під себе ринки?
4. Хто вам заважає шукати союзників за азейбаржанським сценарієм? І оснащувати армію сучасними технологіями як ця ж держава, щоб показати війну сучасного часу?
5. Є Бабін, є Кориневич. Прекрасні спеціалісти по Криму і законодавству цієї території. Чи питаєте ви у них порад щодо повернення Криму?
Поделиться:
Загрузка...