• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • “Дипломатія дронів” дійсно змушує Росію замислитися над необхідністю сісти за стіл переговорів”: Костянтин Єлісєєв
  • Політичне банкрутство ціною життів
  • СБС уразили російський сторожовий корабель класу «Світляк» у Криму
  • «Шлагбаум-2»?
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 04.06.2026
  • ХЕРСОН БУВ ПРИРЕЧЕНИЙ
  • Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 02-03.06.2026​
  • ЦІНА ПРОФНЕПРИДАТНОСТІ
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      20.05.20260

      Прощавай євроінтеграція… Кредит, до речі, також бай-бай…

      Recent
      04.06.2026

      “Дипломатія дронів” дійсно змушує Росію замислитися над необхідністю сісти за стіл переговорів”: Костянтин Єлісєєв

      03.06.2026

      ХЕРСОН БУВ ПРИРЕЧЕНИЙ

      31.05.2026

      Каста недоторканих під охороною держави?

    1. Украина
        Featured
        08.05.20260

        Як Цукерман та Міндіч встигли втекти з України?: опубліковано третю серію «плівок Міндіча»

        Recent
        04.06.2026

        «Шлагбаум-2»?

        02.06.2026

        Пошуково-рятувальну операцію в Дніпрі завершено: 16 загиблих і 42 поранених

        02.06.2026

        Тіло маленького хлопчика вилучили з-під завалів будинку у Дніпрі: кількість загиблих зросла до 8

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          03.06.2026

          «Петербурзький нафтовий термінал» палає внаслідок атаки безпілотників на Санкт-Петербург

          02.06.2026

          Біба і Боба (Бібі і Донні) б’ють горшки

          02.06.2026

          Трамп нецензурно вилаяв Нетаньягу — Axios

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            04.06.2026

            СБС уразили російський сторожовий корабель класу «Світляк» у Криму

            04.06.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 04.06.2026

            03.06.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 03.06.2026

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              26.05.2026

              Як знищують український ВПК перед лицем геноциду

              20.05.2026

              Дивовижна історія сталася з компанією Fire Point

              19.05.2026

              Українські фахівці створили першу вітчизняну керовану авіабомбу

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Видео»Після обстрілів складів КБ «Луч» всі збірки «Нептунів» знайшли неушкодженими. Вивезли, організували доробку і зробили, — екснардепка Чорновол

            Після обстрілів складів КБ «Луч» всі збірки «Нептунів» знайшли неушкодженими. Вивезли, організували доробку і зробили, — екснардепка Чорновол

            0
            By Юрий on 15.04.2022 Видео, ВПК

            Росія проводила шалену роботу щодо блокування розробки та виробництва українських ракет «Нептун».

            Про це розповіла екснардепка та оператор ПТРК «Стугна» Тетяна Чорновол.

            Вона нагадала, що ракети «Нептун» — це дітище головного конструктора КБ «Луч» Олега Коростельова.

            «В квітні 2019 року «Нептун» був повністю готовий. Пройшов всі випробування. Був прийнятий на озброєння. Проблема була тільки в тому, що він був в єдиному екземплярі і без ракет, бо всі вистріляв під час випробувань. Щоб з’явилися нові пускові і ракети потрібно було це замовлення МО і фінансування. Замовлення не було наступні два роки ВЗАГАЛІ!!!» — заначила Чорновол.

            «В квітні 2019 року КБ «Луч» на випробовуваннях показало всій країні, як «Нептун» вразив морську ціль. Москалі возбуділісь ненажарт. Мабуть саме це стало головною причиною, що після зміни влади проект був наглухо зупинений», — додала вона.

            «Уточню, що і до зміни влади у «Нептуна» були проблеми. Блокування було шалене. Проте у майданівській владі у «Нептуна» були хоч такі вагомі лобісти, як верховний головнокомандувач Порошенко, секретар РНБО Турчинов, голова комітету Нацбезпеки та оборони Пашинський, секретар комітету Вінник, тому то справа рухалася… І хочете люди ви цього чи ні, але час дізнатися правду: головним локомотивом ракетної програми в Україні був Пашинський (саме тому я публічно захищала його ЗАВЖДИ, навіть тоді, коли це було рівнозначно політичному самогубству, і дискредитація його також була наслідком роботи агентури, що блокували ракетну програму України)», — пояснила Чорновол.

            «Для оборони узбережжя нам треба було лише два дивізіони!!! «Нептунів», які коштували лише, як 10 км дороги Дніпро-Решетилівка. Публічністю стіну вдалося проламати, в кінці 2021 року проект «Нептунів» був профінансований. Однак агентура Кремля знайшла зупинити проект іншим інструментом — КОРУПЦІЄЮ. Замість того, щоб фінансувати виробництво ракет всі гроші з проекту пішли на закупівлю корупційних (по завищеній ціні) шасі машини Татра, хоча раніше в проекті було закладене шасі значно дешевшого Кразу. Тому весь 2021 рік виробництво ракет так і не було профінансоване. Зате піар профінансували. Нова пускова на Татрі, а також машини заряджання та обслуговування гарно проїхалися парадом на День Незалежності. Ракет так і не було. Перші гроші на ракети прийшли в кінці 2021 року і виробництво нарешті почалося, до війни залишалося менше двох місяців. В лютому 3 ракети «Нептуна» були готові, і ще велика купа була на різних стадіях збірки», — розповіла екснардеп.

            «Пашинський (той хто по суті був гірше ніж «ніхто», постійно під загрозою арешту, з ненавистю суспільства), вмовляв Коростельова поставити 3 готові ракети в Одесу на бойове чергування. Пашинський був переконаний, що Путін нападе 22 лютого. Він свого добився день-в-день: 22 лютого 3 ракети були відвантажені в Одесу і випущені, нажаль, без враження цілі (чому розкажу згодом), але навіть такий пуск перелякав москалів і зупинив висадку десанту… А далі втрутився БОГ! Адже склади КБ «Луч» в Житомирській області були розтрощенні авіа ударами. І хоча більшість ракет вже на той момент була вивезена мером Житомира Сухомлином, Пашинським — міністром нападу (таке у нього прізвисько) та йог сином Антоном… «Нептунам» не пощастило бути вивезеним першими, бо вони не були повністю готові. До них дійшла черга вже після двох авіа ударів. Ракет «Нептуна» була велика купа, але всі в різній стадії збірки. І тільки чудом, коли до них дійшла черга, всі збірки «Нептунів» чудом знайшли неушкодженими, під час розбору завалів. І повірте врятувалася велика купа… Вивезли, організували доробку і зробили», — додала Чорновол.

            «З пусковими «Нептуна» теж були чудеса, вони дороблювалися в одному місті на Сході. Хлопці з ВСП їх забрали під обстрілами і провели до моря. А далі командування чекало жирну ціль. Хочу відзначити роль Залужного — у ракетноі програми України нарешті зявився найпотужніший лобіст», — констатувала вона.

            «Однак була, ще одна пригода про яку не можу не згадати. Є на КБ «Луч» останній з могікан радянського оборонпрому, який відповідав за тестування ракет і все нудив, що ракети не пройшли тестування. «Військові умови все горить, яке тестування!!!», — всі шикали на дідка. Але скрупульозний в’їдливий профі свого добився, вирушив в Одесу і….виявилося, що у всіх-всіх ракет один маленький блочок був з маленькою хибою…яка робила ракету не боєздатною. Причому ця хиба була штучного походження – не інакше, як диверсія на стадії збірки. Ось так російські агенти тримали під контролем «Нептуни». Виправити ушкодження було дрібницею. Далі протестовані, боєздатні «Нептуни» чекали «Москву». Флагман російського флоту був вражений двома ракетами!», — резюмувала Чорновол. 

            censor.net

            Подвиг наших ЗСУ безцінний. Флагман ЧФ РФ нарешті пішов за адресою, куди йому сказали захисники Зміїного. Рускій воєний корабль козиряв мощью і кидав понти, але був денацифікований українськими козаками.
            Зараз іде бравурність зі сторони влади і ботів Подоляка, що ось він — Нептун, «а ви ж казали». Але просто нагадаю:
            «За словами генерального конструктора Олега Коростельова, виробництво ракетних комплексів «Нептун» триває, попри неповне фінансування Міноборони. Відомство поки лише перерахувало підприємству аванс, якого недостатньо для завершення робіт.» — 18 квітня 2021 року.
            Рівно рік тому.
            Рівно рік тому ще жодний дивізіон не був профінансований повністю.
            Армія воює тим, що їй дають держава і народ.
            Наші героїчні військові навіть двома ракетами Нептуна врятованими зі складів Луча зуміли приземлити рускій воєний корабль. Мали б достатній запас ракет вони просто втопили б весь російський флот. І не було б обстрілів Одеси, не було б ударів Калібрами з Чорного моря і сотень загиблих, не було б понтів з висадкою десанту і сумнозвісних погроз нашим героїчним прикордонникам на Зміїному.
            На погрози Зміїному наш флот просто врубав би ракетами у відповідь.
            А чому не мали ракет?
            Ще одна цитата: Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа 6 Липня 2020 року: перший дивізіон надійде до складу ВМС ЗС України у 2021 році. «До кінця наступного місяця ми маємо повністю підготувати відповідний комплект документів по випробуванням «Нептуна». За результатами цієї роботи буде прийматися рішення про закупівлю дивізіонного комплекту з терміном поставки у 2021 році.»
            Офіцери і генерали намагались підготуватися до війни.
            Але «Хтось» свідомо відтягнув рішення про виробництво першого дивізіону. При чому кінець виробництва «чомусь» штучно припав на період вже після початку російського нападу.
            Це диверсія ворога. Будьте певні.
            Я про це попереджав рівно 3 роки тому перед першим туром: разом зі слабким кандидатом в кабінети одразу зайде агентура і першим же рішенням вона скасує ракетну програму.
            Хтось відтягнув фінансування Нептуна і цього хтося нам так і не назвали через 2 місяці війни.
            Подякуємо Турчинову і Порошенку за ракетну програму (як і з ППО над Києвом), але Нептун мав конкретне місце в воєнних планах.
            В замислах тодішнього керівництва Нептун мав стати засобом нашого флоту, який допоможе знищувати російські корита, але що важливіше — він мав знищити кримський міст.
            При правильному влучанні кількох ракет, наші ракетники б міст склали. І от це був би вже не просто пропагандистський укус. Знищи ми міст — це зруйнувало все постачання південної групи російьских військ. Пальне, озброєння, БК, людське поповнення ворог не в Криму народжує. Він це пре з Кубані через Крим і далі на Мелітополь, Маріуполь, під Миколаїв з Запоріжжям. Знищуємо міст — знищуємо весь цей маршрут.
            І отут все.
            Ніякої «генеральної битви за Донбасс» вже немає. Без здвоєного удару з півночі і півдня оточення нашого угрупування ООС навіть в планах народжених в пробитих російських головах неможливе.
            І наша перемога під Києвом 2 тижні тому стала б перемогою у всій війні.
            Але не стала.
            Зараз Арестович розповідає як «наша оборона у Маріуполі зміцнилася», від того, що морпіхи з’єдналися з «Азовом», частина при цьому загинула і потрапила в полон. Але краще б наші армійці просто били з Нептунів по мосту з того самого Маріуполя і не було взагалі ніякого оточення.
            Крейсер «Москва» ми знищили біля Зміїного. Але коли він погрожував нашим захисникам Зміїного, тоді ми його не знищили. Бо тоді ракет там в нас не було.
            Ці ракети з великою вирогідністю це саме той запас, який врятував Пашинський з керівниками КБ Луч. Але нам так і не повідомили: а що ж з тими ділками Укроборонпрому, які катували одного з керівників дотичного до евакуації ракет Нептуна, Вільхи і Стугни? У Сердюка намагалися вибити дані про місцеперебування ракет, про підрозділи, в які їх передали, коли в перший день війни в ініціативному порядку вивезли зі складів Луча і потім туди одразу прилетіла російська ракета. Вдуматися, агентура призначена Зеленським, під час війни катує виробничників, а ДБР зі Львова намагається арештувати Пашинського і Чорновол в помсту за порятунок ракет.
            Медведчук це прекрасно. Але як там Забарчук і Артюшенко? Місяць відсторонення вже пройшов?
            Тиша.
            Ракети Нептун і Сапсан це стратегічна зброя. Виробництво стратегічної зброї агенти ворога нам зірвали. Кадрових висновків не зроблено. Винні непокарані і навпаки замовчуються.
            А отже нові втрати попереду.
            І так саме тому російська агентура переслідувала Порошенка, Турчинова, Пашинського, Чорновол, а Коростильова намагалась люструвати в перший же місяць нової епохи. Ні за яку не корупцію. А саме за Нептуни, Вільхи і Сапсани. І даю 100% гарантії: це переслідування продовжиться. Зеленському просто життєво необхідно буде уникнути питань і на когось перекласти провину за настільки грандіозний провал.
            «Ми б могли фінансувати армію, але тоді не зможемо будувати дороги»(с). Якби не ця дурь, все було б зовсім по-іншому.
            Джон Сміт
            КРНептун Нептун ТетянаЧорновол
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              КАТАСТРОФА В КРИМУ. «Коридору» більше немає? В РФ масова паніка

              «Азов» патрулює прикордоння навколо Маріуполя ВІДЕО

              Як знищують український ВПК перед лицем геноциду

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                21:56
                “Дипломатія дронів” дійсно змушує Росію замислитися над необхідністю сісти за стіл переговорів”: Костянтин Єлісєєв
              • Сегодня
                18:26
                Політичне банкрутство ціною життів
              • Сегодня
                16:21
                СБС уразили російський сторожовий корабель класу «Світляк» у Криму
              • Сегодня
                10:47
                «Шлагбаум-2»?
              • Сегодня
                10:34
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 04.06.2026
              • 03.06.2026
                23:02
                ХЕРСОН БУВ ПРИРЕЧЕНИЙ
              • 03.06.2026
                22:53
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 02-03.06.2026​
              • 03.06.2026
                22:44
                ЦІНА ПРОФНЕПРИДАТНОСТІ
              • 03.06.2026
                22:12
                Шлагбаум -2
              • 03.06.2026
                11:38
                «Петербурзький нафтовий термінал» палає внаслідок атаки безпілотників на Санкт-Петербург
              • 03.06.2026
                11:23
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 03.06.2026
              • 02.06.2026
                20:57
                До нашого берега-як не гі*мно,то зас*рана трісочка..
              • 02.06.2026
                19:22
                Деякі відпрацювання Птахів СБС у оперативній глибині противника ВІДЕО
              • 02.06.2026
                19:10
                Топовий штурмовик-зек із «Шторм-Z» готує росіян до кордонів 1991 року
              • 02.06.2026
                18:23
                Російські олігархи євреї виділили 220 млрд рублів на війну після зустрічі з Путіним
              • 02.06.2026
                17:54
                Пошуково-рятувальну операцію в Дніпрі завершено: 16 загиблих і 42 поранених
              • 02.06.2026
                17:32
                Біба і Боба (Бібі і Донні) б’ють горшки
              • 02.06.2026
                12:48
                Трамп нецензурно вилаяв Нетаньягу — Axios
              • 02.06.2026
                12:28
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 01.06.2026​
              • 02.06.2026
                10:36
                Тіло маленького хлопчика вилучили з-під завалів будинку у Дніпрі: кількість загиблих зросла до 8
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              22.03.2026

              Двоє російських окупантів самоліквідувалися пострілами в голову ВІДЕО

              28.01.2026

              31 загарбник залишився лежати у полі під Гуляйполем ВІДЕО

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              14.03.2024

              Наслідки ворожих обстрілів Сумщини ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.