Пілот збитого вранці в Донецькій області російського штурмового літака Су-25 зміг катапультуватися і наразі узятий в полон.
Про це повідомляється в телеграм-каналі 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.
«А ось і пілот намалювався. Живий трофей 72-ї ОМБ ім. Чорних Запорожців. Наші військовики надали знімання пілота збитого російського Су-25, який встиг катапультуватися. Чоловік живий, має травми через «м’яке» приземлення, йому надали першу допомогу, він в надійних та дбайливих руках ЗСУ», — йдеться в дописі.
Раніше про збитий в Донецькій області літак повідомив спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук. За його словами, літак збили з ПЗРК «Ігла».