ПЕКЕЛЬНИЙ СОРОМ!

179

На посаду глави Держкіно претендує актор серіалів Свати» та «Слуга народу», режисер серіалу виробництва держави-агресора «Моя прекрасна няня» Олексій Кірющенко.

Більше того, за даними Віккіпедії Кірющенко є ГРОМАДЯНИНОМ РОСІЇ.
Ця особа вчилася також в Москві та майже все своє життя процювала на російське кіновиробнитцво.

Це такой сором від якого Україна просто втопчеться в пекельне дно. На посаді важливого органу, який продукує кіно та телевізійний продукт буде громадянин держави-агресора.
Я не знаю як нижче ми можемо впасти. Я не знаю що за фільми буде клєпати Держкіно, якщо ця особа стане главою відомства.
Держкіно, це не просто державний орган. Це відомство, яке в тому числі є ідеологічно-державотворчим. Орган, який формує свідомість громадян.

Якщо це станеться, отримаємо «русскій мір» на наших екранах по всій країні. Цього не можна допустити.

Андрій Смолій

P.S.

Це вже якась пошесть на кадри з держави-агресора? Нас так готують до дружби з росією чи до федеративної держави з ДНР/ЛНР?

Главою Чернігівської ОДА став Андрій Прокопенко, який з 2011 по 2012 роках працював технологом на виборах в Росії, а у 2012-2013 рр. очолював один з департаментів російської нафтової компанії ТНК.

Нова влада з підм‘ятою репутацією. На посади приходять колишні регіонали, вихідці з держави-агресора або люди що не мають відношення до держбудівництва.

Поделиться:
Загрузка...