Операція Вагнерівців

143
Пройшов рік з моменту державної зради, коли командою Зеленського було злито одну з найвидатніших операцій об’єднання українських та іноземних спецслужб, яка отримала назву — Операція Вагнерівців.

Операція в яку були вкладені мільйони грошей, а головне зусиль наших офіцерів та агентури.
Що ми маємо на виході.
Нам брехала вся влада, що операції не було.
Потім з’ ясувалося, що операція була безпрецедентна і навіть сам Єрмак благав іноземні розвідки не викладати про цей ФАКТ розслідування.
Далі ми всі чули персональну явку з повинною президента Зеленського, коли він під камеру розповів, що операція не тільки була, але він сам дзвонив диктатору Лукашенко, побратиму Путіна, і розповідав про її подробиці.
Потім були безкінечні намагання опозиції створити реальну тимчасову слідчу комісію по цій справі у Верховній Раді, які наштовхувались на ручну монобільшість президента.
Нарешті, притомні громадяни та депутати подали до суду і виграли. Суд постановив ДБР відкрити провадження.
І тепер настав новий етап.
Зеленський почав звільняти людей, які були причетні до операції або були в той день у нарадчій кімнаті коли Зеленському доповіли про початок фінальної стадії.
Післямова:
По-перше, я хочу висловити глибоку подяку, як простий громадянин України, усім тим офіцерам розвідки і контррозвідки, які були залучені до однієї з найбільш успішних операцій в історії України та світу. Її провал не Ваша провина, і вона все одно успішна, для всіх хоч щось розуміє.
По-друге, я вірю, що ця влада завершить гірше ніж Янукович, бо той був просто бандитом, а ці стали, а може і були завжди, державними зрадниками. І коли раніше на Майданах кричали Бандитам тюрьми, то тепер кричатимуть Зрадникам-ешафоти.
Ми ще будемо рятувати Зеленського від самосуду розгніваних громадян аби зберегти правову державу і черговий раз довести, що Україна це Європа.
Myroslav Hai
И вот теперь пазл окончательно сложился.
Операцию «вагнеровцев» планировали, координировали и осуществляли четыре структуры: АП / ГУР / СБУ / ГПУ.
АП — Валерий Кондратюк, зам главы АП в 2018-2019 годах, координатор спецслужб и координатор международных контактов по линии США и Турции — уволен
ГУР — Василий Бурба, глава ГУР в 2018-2020 годах — уволен
СБУ — Руслан Баранецкий, первый зам Главы СБУ, докладчик по делу «вагнеровцев» на совещании в ОП — уволен
ГПУ — Гюндуз Мамедов, зам Генпрокурора, куратор операции по линии прокуратуры — уволен
Все концы в воду. В Офисе Президента зачистили всех силовиков, имевших отношение к операции.
В самой ОП не уволен никто.
Поделиться:
Загрузка...