Окружение Зеленского вернуло России деньги на съемку фильма

117

Российская медиа-компания Грин Филмс, которая через кипрскую фирму принадлежит окружению президента Владимира Зеленского, вернула в госбюджет России средства, выделенные ранее на финансирование фильма «Вниз».

Об этом сообщают журналисты программы Схемы, передает Радио Свобода.

Журналисты ссылаются на данные Единого портала бюджетной системы РФ, согласно которым принято решение о расторжении договора от 25 октября 2017 г о финансировании фильма «Вниз» из бюджета РФ.

В соглашении говорится, что Грин Филмс вернула уже полученные средства от Минкультуры РФ платежом от 19 февраля 2019 года. Речь идет о 35 млн рублей. Плюс к этому компания должна выплатить российскому Минкульту проценты за пользование средствами госбюджета — 3 млн 160 тыс рублей.

Зеленский сначала отрицал свое отношение к фирме Грин Филмс, потом признал это.

Он заявил, что вышел из состава кипрской компании Green Family LTD, которой принадлежит российская кинокомпания Грин Филмз.

Согласно расследованию Схем, Зеленский продал свою долю в российском кинобизнесе Андрею Яковлеву – автору Студии Квартал 95.

P.S.

Феєрія від президентських переговірників в Мінську:

«Безсмертний: указ Путіна про паспортизацію жителів Донбасу — інструмент тиску та спроба «торпедувати» Мінський процес.

Указ Путіна про паспортизацію усіх жителів Донбасу з’явився саме тоді, коли учасники ТКГ у Мінську завершують редагувати документи з досягнутими домовленостями. «Указ з’являється тоді, коли у Страсбурзі одна особа (екс-президент України Петро Порошенко – УНІАН) презентує свій план. Це все синхронізовані речі. Якщо ви думаєте, шо цей (Мінський – УНІАН) процес ніхто не буде торпедувати, ви помиляєтесь. Наша задача: не дивлячись на всі ці речі, витримати той курс, який був означено президентом», — наголосив Безсмертний.»

Хто заважає встати з-за столу і сказати: «переговорів не буде»? Береш і на весь світ показуєш черговий акт втручання в наші внутрішні справи. І вимагаєш посилення санкцій, як до цього завжди робила попередня влада. Хто б після такого посмів нам докорити?

Але ж ні. Шефіру треба торгувати з РФ Кварталом-95. Треба мир за будь-яку ціну. Політікі нє могут договорітса.

Тому наша феєрична стратегія переговорів в Мінську: «Путін посцяв нам в обличчя, але ми не дозволимо цій провокації зламати наше бажання миру!».
Ну і «Порошенко винен» — без цього нікуди.

Якщо ти не можеш у будь-який момент переговорів піднятися з-за столу і сказати «все! розмову закінчено!», то ти на гачку у оппонента. Ось путін і користується цим стремлінням Зеленського стати перед ним на коліна і домовитись по-середінє.

Ці клоуни просто тупі покидьки, які зливають Україну за три копійки з російського бюджету на офшорку Грін-фемілі Шефіра-Зеленського-Баканова. Замість боротися, вони обирають ганьбу. Через них отримаєм і ганьбу, і війну.

Джон Сміт

Поделиться:
Загрузка...