Огляд новин — SHARP`s REVIEW — 14.07.2020

40
1🔸 На фронті троє загиблих українців. Під час режиму «тиші». Серед них військовий медик, який при евакуації пораненого був у білому шоломі з червоним хрестом.
Ті, хто вірив, що Порошенко «наживається на війні» та пускав слюни, коли малоросійський комік казав, що «просто перестане стріляти» — саме ви вбили цих хлопців. Ви їх кати. Чому скорочуються ВСУ? Куди йдуть зекономлені кошти? Чому Зеленський наживається на війні? Незабаром ці питання перестануть бути риторичними.
2🔸 Сьогодні «слуги» виносять на розгляд Ради закон Бужанського про мову, але Разумков каже, що цей розгляд можуть перенести.
Треба виносити не закон, а Бужанського та йому подібних. Як же ці гніди бояться української мови — вона на них діє як ладан на чорта. Але слід пам`ятати: Україна закінчується там, де закінчується мова — тому зустрічаємось під ВР. Хай навіть ці манкурти перенесуть розгляд — людей менше не стане.
3🔸 Зеленський опублікував відео поїздок Україною.
Дурне поїхало в турне і зняло відосік. Можна вивести себе з 95-го кварталу, але 95-й квартал з себе — ніколи!
«Жив-був крихітка Цахес, наділений чарівним даром привертати до себе людей. Всі захоплювалися витонченістю і спритністю карлика, не помічаючи всю його потворність і злість. Всі чужі заслуги приписувалися йому, всі його вади — іншим, і лише деякі бачили правду…»
© Гофман, «Крихітка Цахес», 1819 рік.
4🔸 Рожкова: Не може бути, щоб була висока інфляція і низькі ставки.
Кому вона розповідає? У Зе в голові туман, а лекцій на тему макроекономіки в трускавецькому Гарварді не було. Вивчили тільки, що у тюль ВР шмаркатись не можна — диплом на руках!
5🔸 ДТЕК Ахметова буде поставляти вугілля на «Центренерго» за ціною «Роттердам +».
Уявляєте, в якій дупі знаходиться енергоринок, якщо навіть «слуги» зрозуміли, що треба повертати ненависну їм формулу «Роттердам +» і визнавати, що Порошенко робив все правильно. Може не різати собі хвоста частинами, а одразу повернути ненависного Порошенка?)
6🔸 ЗМІ опублікували «темники» СН, в партії говорять, що це «аналітика».
Угу, анал-ітика… Слуги настільки тупі, що їм потрібно говорити або по написаному або взагалі мовчати. Вже і так багато наговорили — і про корабельну сосну, і про дітей низької якості, і про собак на продажу.
— Мамо, а що таке іпать-колотить?
— Боже, донечко, де ти це почула ?!
— Ніде не чула. Просто дивлюся навколо і саме це на думку спадає.
7🔸 Дуда залишається на другий термін.
Дуда — це свого роду польський Трамп. І виграв він завдяки сільській та консервативній частини поляків. Якщо при владі у США залишиться той самий Трамп, американсько-польські відносини продовжать бути чудовими. При демократах я цього не гарантую. Плюс для України у тому, що Дуда до мозоку кісток русофоб, але проблеми «історичної пам`яті» між Києвом та Варшавою залишаться на порядку денному.
8🔸 Між військовими Вірменії та Азербайджану тривають бої.
Наслідок геополітичного злочину Москви, яка створила цей конфлікт і вже 30 років підтримує у такому стані. Бо імперський фашизм не може жити без війни. Мета Кремля: перетворити Донбас на перманентний Карабах. Не на Придністров`я, а саме на Карабах. Вихід один — руйнувати імперію.
9🔸 Трубопровід «Газпрому» до Туреччини простоює другий місяць через відсутність попиту, — Reuters.
Один з елементів руйнації імперії. Туреччина, Польща, Україна газ у Газпрому вже не беруть, Сила Сибіру на ремонті, а ціна в ЄС нижче собівартості, Газпром програє все арбітражні суди і виплачує по ним борги. Всі будують термінали, а Штати готові їх заливати по горловину. А пам’ятаєте, як Міллер пропонував Україні газ по $500? Здувся бобік.
10🔸 На сьогодні все. І годі бідкатися. У нас не тільки крихітка Цахіс. Як казала Ліна Костенко: «А ви думали, що Україна так просто? Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни. Ми унікальна нація. У нас хліборобів морили голодом. Режисери ставили спектаклі у концтаборах. Поетів закопували у вічну мерзлоту…» Вижили. Виживемо й зараз. Так що підібрали шмарклі та вперед.
Поделиться:
Загрузка...