Огляд новин -SHARP`s REVIEW — 03.03.2021

115
1🔸 Держдеп заявив, що США через ситуацію з Навальним припиняють співробітництво з РФ у цілій низці сфер. Лавров відповів на це, що Кремль відповість на санкції своїми.
▪️ Вважаю Навального таким же антиукраїнським імперцем, як і Путіна, але за те, що він зробив свій внесок у приниження Ерєфії, пропоную встановити глиняний бюст у селі під Києвом, де проживають його родичі.
Що стосується «відповіді» Москви, то західні санкції не були б настільки нищівними для Росії, якби вона не запроваджувала у відповідь свої. Прикро тільки, що Байден тепер не зможе відпочити у Сизрані чи Воркуті. Але переживе.
2🔸 Зеленський прищепився від COVID-19 вакциною Oxford/Astrazeneca на передовій.
▪️ Хочу уточнити: нібито, вакциною і нібито, на передовій.
З урахуванням того, скільки бреше ця влада, черговий відосік від команди Мендель хай кожен сприймає у міру своєї довіри до гумору 95 кварталу.
3🔸 У Раді встановили сенсорну кнопку — її роботу продемонстрував журналістам голова ВР Дмитро Разумков.
▪️ Ця кнопка давно вже була встановлена — просто нею не користувались. А реанімував її Разумков у власних цілях — щоб досадити моностаду і персонально Зеленському, у яких все частіше не вистачає голосів для результативного голосування.
Наразі ж є інформація, що Разумков, Гройсман та Кличко ведуть діалог про створення спільного політпроекту — от спікер і підточує монобільшість зсередини.
4🔸 «ЄС» та «Голос» вимагають створити ТСК у справі «вагнерівців».
▪️ Люся Арестович договорився до того, що це Порошенко «злив» інформацію по «вагнерівцям», хоча до цього стверджував, що такої операції не було взагалі.
Зелені як чорта бояться правди, а тому треба й надалі бити їх у слабке місце — це як кіл забивати у всяку нечисть. А Люся… Люся — акторка, який текст їй дадуть озвучувати, такий й белькоче.
5🔸 «Слуга народу» вирішила створити «Зе!Молодіжку».
▪️ Вже були «молоді регіони» — спитайте у Разумкова. Так і уявляю собі, як Мендель пов`язує дітям зелені краватки, а Богдан Яременко (анал-табу) проводить з ними уроки моралі. Тьфу…
6🔸 Аваков не бачить підстав для санкцій проти Порошенка.
▪️ Це він соломку для себе стелить. Коли зміниться влада, Аваков (хоч він і ангел) відповідатиме багато за що — але головне, за своїх тітушок та тримання під вартою Ріффа, Кузьменко та інших патріотів. А Порошенко не злопам’ятний. Просто злий, і пам`ять у нього чудова.
7🔸 Шарія внесено до бази розшуку МВС
▪️ Парадокс. Зеленський, який оточив себе єрмаками, татаровими, бужанськими, венедіктовими та подоляками, робить вигляд, що переслідує їх єдинокровного брата Шарія. Це гра така?
8🔸 У ЦАР розбився вертоліт з російськими найманцями.
▪️ Як добре починається день — один військовий загін на гелікоптері вже ніколи не прилетить в Україну «асвабаждать русскоязичних». Амінь.
9🔸 І на завершення анекдот-замальовка з гірськолижного спортивного комплексу в Протасовому яру міста Києва.
Жінка середнього віку котиться з гори на сноуборді — падає, перекидається і врізається лобом в кущі. Постає, обтрушується і бурмоче: «Все одно краще, ніж на роботі!»
Проте, нам своє робити, на себе сподіватись і пам`ятати, що такі слова, як «доля», «карма» та «обставини» дуже зручні для тих, хто не приймає рішень, а лише шукає собі чергового месію. Шануймося!
P.S.
Ахренеть какой троллинг от МОЗа — «мы не показали данные о производителях и цены потому что того требовал поставщик». Забыли только добавить «сделали по просьбе Степанова, чтобы скрыть коррупцию».
Зе-команда любит нам говорить что вакцинацию в Украине «сорвал» Сытник. Даже подписи на его увольнение собирает.
В реальности же вакцинацию сорвал именно Степанов, из-за своей бесконечной жажды наживы. Это даже ХУЖЕ чем коррупция. Это самая настоящая измена.
Напомню, что ПО ОФИЦИАЛЬНЫМ ДАННЫМ, от COVID-19 (на сегодня) погибло 27 650 человек, что превышает наши потери за все время войны с РФ.
Нет никаких сомнений, что в эта цифра была бы меньше, если бы руководство страны не стремилось воровать на всем до чего можно дотянуться.
Поделиться:
Загрузка...