Офис Зеленского помог больницам Одесской области …листовками

58

Офис Зеленского помог больницам Одесской области …листовками. 7 апреля в Одесскую областную клиническую больницу передали 100 тыс. листовок о профилактике коронавируса.

Ібігдан

«Не смотрящі, а помічники», — уточнили в Офісі президента статус олігархів-кураторів, яких Зеленський розставив по областях 16 березня.

Ну дякувати Богу, от і вирішилося. Що ж ви зразу не сказали? Це ж абсолютно, повністю міняє справу, з ніг на голову.
Тому що коли він три тижні тому зібрав… Ні, не зібрав. «Зібрав» — погане слово. Запросив. Так, запросив до себе у кабінет… Ні, знову ж таки. «До себе» теж неправильно, у тому кабінеті у Вови навіть попільнички своєї немає. Ну нехай буде «у тимчасово наданий у користування Зеленському» кабінет цвіт олігархату України.
Запросив тих, кого під час виборів називав баригами і погрожував відлучити від потоків та розвішати на стовпах. А за рік після виборів вони уже «крупний соціально відповідальний бізнес», який знає ситуацію у регіонах і бере на себе зобов’язання по виведенню регіонів з карантинної кризи…

Ні, мені реально складно писати у такому ключі, тому що це все одно, ніби дивитися очима у різні боки. Реальність Зеленського і реальність звичайної людини лежать у різних площинах, а між ними утворюється стерео-ефект.

Коротше, Вова заявив, що «крупний соціально відповідальний бізнес» має надати близько 12-16 мільярдів гривень на боротьбу з короною в Україні. Бізнес у відповідь сказав «шо?» і захіхікав. Ну, — пояснили у Зе, — можна не грошима, а натурою. Наприклад, менеджерами із заводів, яких «бізнесмени» делегують у обласні антикризові штаби.
Тут уже напряглися і менеджери, і штаби. У Харкові взагалі некрасиво вийшло, коли куратор, тобто «помічник», Ярославський створив свій паралельний штаб, який тут же вступив у публічну боротьбу із існуючим штабом глави ОДА Кучером.

Але менше з тим. Минув майже місяць карантину, і хтось із журналістів нагадав ОПі: слухайте, а гроші де? Ну або тести чи апарати ШВЛ, які мали закупити куратори?
Про мільйон експрес-тестів, які ніби то притарабанили з Китаю під особисту відповідальність Зеленського, уже ніхто не згадує. Там Зеленський завбачливо попередив, тести підуть на передову. От вони і пішли, напевно. А там, ви ж розумієте. Одне снарядне попадання, і немає тестів.

Але як на рахунок ШВЛ, теж згоріли? Наразі, як повідомив заступник голови Офісу президента України, секретар координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко, бізнесмени «скидуються на централізовані закупки і закупляють для того, аби все приходило до них в регіоні».

Надождать, іншими словами.
І що характерно, єдиний бізнесмен, чиї апарати реально завезені у реанімації, чиї захисні костюми реально роздані лікарям, чиї коробки з продуктами реально розвозяться по всій Україні – Порошенко.
Він був один, кого не запросили до Зеленського на сходку «кураторів».

Тамара Горіха Зерня

Поделиться:
Загрузка...