Нульові результати зустрічі Байден-Путін

189
Враження, що весь світ трошки збожеволів ледь не зі здивуванням коментуючи нульові результати зустрічі Байден-Путін. Але це був єдиний можливий варіант завершення самміту. Не вірите? А ви згадайте, за яких умов Путін отримав обіцянку зустрітися від Байдена.

Щоб досягнути цього підтвердження його високого статусу світового лідера, плішива потвора сконцентрувала на кордоні України цілу армаду своїх орків, погрожуючи (ніби-то) військовою інвазією. І в обмін на відведення отримала те, чого й прагнула — дзвінок Байдена.
При цьому, враховуючи загальний настрій американського суспільства й парламентарів, простір для маневру в Байдена мінімальний (навіть якщо б і спокусився про щось домовлятися з убивцею Путіним). А той взагалі не мав жодних намірів іти на якісь компроміси. Тому, зустріч була потрібна Путіну заради зустрічі, а Байдену — взагалі ні до чого, крім узгодження дрібних питань, типу співробітництва в Сирії в гуманітарній сфері. Звідси й відмова Байдена провести навіть спільну прес-конференцію.
Знаєте, коли я декілька тижнів тому коментував це все в різних студіях, колеги навіть «наїжджали» на мене, мовляв, ти нас заспокоюєш щодо Чекістану, а це небезпечно. А я намагався пояснити, що якби я був Начальником Генштабу, то по відношенню до Мордору та його озвірілого диктатора завжди готувався б до гіршого. Але я всього-навсього блогер, моя справа — аналіз і розуміння мотивів вчинків людей та зв‘язків між ними. Тому я був спокійний і тоді, коли армада чекала наказу на кордоні, і зараз, коли дехто очікував зради на самміті Байден-Путін.
Karl Volokh
Саміт США-РФ не породив сенсацій, бо його метою не був Оскар.
Питання України було важливим, але залишається невідомими для нас підсумки його обговорення.
Американська сторона на телефонні дзвінки Єрмака не відповідає.
.
Це чудова нагода для Президента запитати у свого керівника Офісу, де:
— мир з Росією
— обмін всіх на всіх заручників
— чому зірвані переговори з Заходом і МВФ
— що сталося з вагнерівцями
— хто займається корупцією від імені Президента і чому Єрмак себе називає віце-президентом і його найбільшим другом.
— хто працює на Москву, руйнує державні інститути і породжує хаос у державі.
Звинуватити публічно в цьому Єрмака і вигнати його шию.
Далі пояснити, що реально був не в курсі і призначити адекватного, порядного і професійного керівника ОПУ.
І знову у теплу ванну.
Бо інакше може бути біда вже з самим президентом…
Поделиться:
Загрузка...