Українські воїни в Рубіжному знищили російського окупанта разом та його вантажівку.
Відеозапис успішної атаки опублікував голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
«Це називається — нічого було пхатися в НАШЕ Рубіжне! Так буде з кожним,хто вбивав наших людей і руйнував наші міста!», — пише Гайдай в коментарі.