Недопустимо и аморально: Солисты ансамбля ВСУ ушли из проекта, в котором появился Меладзе

330

Солисты ансамбля ВСУ отказались от участия в развлекательном телешоу «Поют все» из-за появления в проекте российского певца Валерия Меладзе.

Об этом сообщает заслуженый артист Украины Алексей Шпортько на своей странице в Facebook.

«После появления в проекте на канале «Украина» «Поют все» господина Меладзе, который не знает ответа на вопрос «Чей Крым», мы отказываемся от участия в этом шоу! Мы считаем недопустимым и аморальным приглашать в Украину предателей и поклонников кровавого российского рубля», — заявил Шпортько.

Он подчеркнул, что ему больно от того, что таких людей во время войны с Россией пускают на территорию Украины. По словам солиста ВСУ, он и его жена не хотят быть причастными к этому «московитскому действу» и добавил, что с них хватило двух съемок, на которых Меладзе не было.

«Вы можете сказать, что мы остались без пиара и без эфиров на рейтинговом канале? Да, но мы остались с чистой совестью, а это намного дороже всяких там эфиров!» — подытожил Шпортько.

P.S. Взірцева представниця кремлівської пропаганди Ольґа Скабєєва чітко позначила статус Атлас Вікенду з Меладзе і величезною аудиторією: це свідома і цілеспрямована протидія всім зусиллям (і так невеликим) держави в напрямку українізації. Це нівелювання мовних квот на радіо і ТБ, відсовування україномовної української музики назад до глибокого болота, де її тримали весь час, відновлення в глядачів слиновидільного рефлексу на «опщєпанятнає», совкове.
Держава на цю диверсію поки мовчить. Хоча окремі репліки «там не тільки Меладзе був, прийшли не на нього прицільно, там і «вовчиці» були» вже вихляпуються в інформаційний простір як спроба виправдання і навіть зустрічної атаки.
.
Нагадаю, Атлас Вікенд заснований у 2015 році концертною агенцією PMK Event Agency, яка є власником київського нічного клубу Atlas. 2018 року було зареєстроване ТОВ «Атлас Уікенд», засновниками якого стали Андрій Маркевич (10%), Ярослав Пахольчук (19%), Ірина Федорцова (20%) і Дмитро Сидоренко (51%), а цим товариством — ТОВ «Твій найкращий фестиваль».
Зауважте, на момент заснування вже рік тривала війна з Росією. Якщо 2015-го Вікенд заповнили переважно українськими гуртами і виконавцями, нехай частково і російськомовними, то вже 2016-го на тому Вікенді виступали Машина времени, Сплин, Аквариум, Станция Мир… І кілька вистав Подерв’янського ситуації не виправили. Далі тенденція до «мишебратьєв» хіба посилювалась.
.
Сім років війни активна частина суспільства попихає владу до захисту інформаційного, мовного, культурного простору від «мишебратьєв». Під цим тиском держава таки витрачає кошти, приймає закони, якось слідкує за їх дотриманням — аби відмежуватись від простору кремлівської пропаганди і совкових реалій. Це важко, це дорого, ККД мізерний… І тут по цьому всьому тов.Сидоренко з розмаху лупить з року в рік як не Макарєвічами й Акваріумамі, так Меладзе з Монеточками. Гадаєте, він настільки «я художнік, я так віжу», що цілковито не розуміє, що робить?
Але держава і її спецслужби мовчать. Значить, все нормально.
Поделиться:
Загрузка...