Президент України Володимир Зеленський попросив згоду на офіційний візит до Ізраїлю на знак солідарності в зв’язку із нападом ХАМАС. Однак йому відмовили, пояснюючи це тим, що візит «не на часі».
Про це пише The Times of Israel з посиланням на івритомовні ЗМІ.
Зазначається, що після нападу ХАМАС 7 жовтня Зеленський підтримав Ізраїль, заявивши, що країна має беззаперечне право захищатися від атак палестинських терористів.
«Терор – це завжди злочин, не лише проти однієї країни чи конкретних жертв, а проти людства в цілому», – сказав він.
Ізраїль неодноразово висловлював підтримку Україні після вторгнення російських військ в Україну в лютому минулого року, але не пропонував військову допомогу, що викликало дипломатичну напруженість між Києвом і Єрусалимом.
Ізраїль не наважувався протистояти Москві, яка має велику військову присутність у Сирії.
Раніше ізраїльські ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що Володимир Зеленський хоче відвідати Ізраїль на знак солідарності на тлі бойових дій у Газі. Офіс президента України надіслав офіційний запит до офісу прем’єр-міністра Ізраїлю Нетаньягу з проханням узгодити візит.
Потихеньку світ показує, наскільки король голий.
Зеленського знову висмикнули з теплої ванни і обдали холодним душем. Відмовивши найвеличнішому у візиті, Ізраїль натякнув Зеленському, що потрібно займатись реальними справами, щоб долати ворога, а не піарним туризмом.
В цьому випадку Зеленському варто пригадати, як Жовква повчав Штайнмаєра, що просто неввічливо самому напрошуватись з візитом в іншу країну без запрошення.


Якщо вже така проф..тка, як Люся відреклась від нашого бітумного розмінотворця, то ситуація з фінансами в «Алли Борисівни» геть погана.
vinnicanin:
Зібрались якось виробники Айфона та Самсунга на перемовини, а тут їм телефонує директор Крижопільського кооперативу що виробляє дротове радіо »Тхір-3″ та каже, що також приїде.
Так само виглядав Зе, коли просився на перемовини Натан’яху- Блінкен.
ZN,UA:
Зачарованість Зеленським давно минула. Та самовпевнена поведінка, яка на початку великої війни дозволяла йому тримати увагу світу, вже не викликає нічого, крім обурення. Хамство дратує. Несприйняття авторитетів дивує. Безсистемність засмучує. Концентрація влади бентежить. Корупція, про яку США знають навіть більше за нас, відверто бісить. Як і кадрова політика, в якій основний і єдиний критерій — лояльність, а професійні якості взагалі не беруться до уваги.
Той факт, що так багато політиків є безсоромними брехунами, є відображенням не лише їх, а й нас. Коли люди хочуть неможливого, тільки брехливі демагоги можуть це задовольнити.
Томас Соуелл