Не можна брехати про зміст розмови з президентом США

118

І все ж, Зеленський та Єрмак не розуміють, куди вони потрапили.

Подавати у спотвореному вигляді інформацію про телефонну розмову з президентом США, тобто брехати щодо її змісту, а потім виправляти відповідне повідомлення та виправдовуватись, та ще й казати

«Слова – не важливі, а важливі конкретні вчинки. Отримає Україна, нарешті, ПДЧ чи ні – це питання бажання лише самого Альянсу. Якщо отримає – значить, нас там дійсно бачать. Якщо не отримає – це теж цілком конкретна відповідь» …

Слова насправді завжди є дуже важливими. Слова, які вимовляє вголос голова держави, або які публікуються від його імені, тим більше, слова про розмову з головою іншої держави, яка є головним союзником України, є навіть у сотні, у тисячі разів важливішими, ніж просто слова.

Слова голів держав є завжди сигналами для інших держав.

Слова на кшталт — або беріть нас у НАТО такими, які ми є, або, якщо не візьмете, то це «теж цілком конкретна відповідь», — це поганий сигнал. Неправдива інформація про розмову з президентом США — це дуже поганий сигнал. Брехня в інтерв‘ю Axios та, як результат, спростування цієї брехні прес-службою Білого Дому, а також інформація звідти про відмову від зустрічі з українським президентом перед зустріччю Байдена з путіним (як раніше планувалось) через незаконну зміну керівництва Нафтогазу — це усе теж погані сигнали.

Те, що після усього цього Зеленського усе ж запросили до Білого Дому, є свідченням щирої підтримки України з боку США, Джо Байдена та його адміністрації.

Але слова є важливими. І безглузді слова, коли вони вже вимовлені, залишаються в історії. Гірше за все — це коли люди не вчаться на власних помилках, продовжуючи їх повторювати, вважаючи, що так і треба, що їм усе можна…

Igor Aizenberg
Мне иногда кажется, что Зеленский работает по принципу «Ни дня без факапа». Но вчера он смог переплюнуть даже себя после общения с Байденом. Дело в том, что Зеленский с Подоляком решили раздуть щеки и чуток приписать в пресс-релизе то, что президент США не говорил. В итоге, на сайте президента Украины торжественно написали «Джо Байден…відзначив лідерство Володимира Зеленського у впровадженні фундаментальних реформ у країні, спрямованих на реалізацію євроатлантичних прагнень Українського народу». Но в пресс-релизе США нет ничего подобного. Просто «величайший политик современности» по версии Ермака и Мендель очень хочет, чтоб украинцы думали, что его так оценил Байден. Хочет не быть, а слыть. Поэтому чутка приврал. Но вот дальше они с Подоляком сильно перестарались. Написали не просто то, чего не было, а то, о чем американцы не смолчали. И Госдеп ткнул их в ложь, как нашкодивших котят в сделанную ими лужу.
Изначально на официальном сайте президента Украины написали, что «Байден подчеркнул важность предоставления украинскому государству Плана действий по членству в НАТО». И вот тут руководство США сильно удивилось. Потому что ничего такого Байден не говорил. Конечно же после того, что Банковой доступно и жестко разъяснили, что врать и манипулировать от имени президента США Зеленскому не стоит, текст на сайте президента Украины поменяли. Но наши партнёры очередные выводы сделали.
Было: «Президент Сполучених Штатів зазначив повну підтримку євроатлантичної інтеграції України і важливість надання українській державі Плану дій щодо членства в Альянсі. Він запевнив, що позицію України обов’язково буде враховано під час обговорення стратегічних питань в НАТО, а також планованих заходів найвищого рівня».
Стало: «Він (Байден) запевнив, що позиція України обов’язково буде врахована під час обговорення стратегічних питань в НАТО, а також запланованих заходів найвищого рівня. Володимир Зеленський зазначив важливість надання українській державі Плану дій щодо членства в Альянсі».
Об этом сообщило американское издание Axios, которое ранее брало интервью у Зеленского и сообщило о том, что Белый дом отменил встречу с президентом США, когда тот полез в реформу корпоративного управления и некорректно сменил руководство Нафтогаза. Самое смешное, как оправдываться украинская сторона. «Украинцы неправильно охарактеризовали заявление и исправили запись «, — заявил представитель National Security Council поясняю ситуацию для Axios. Так это переводчики идиоты, а не ОП? Хотя, злые языки с Банковой говорят, что у Зеленского не подозревали, как пристально США будет мониторить, что они напишут. А что ж вы хотели? Таких аферистов все время надо контролировать. И, судя по всему, это оправдано.
Но как же надоело испытывать «испанский стыд» за наших неадекватов. Это утомляет все больше и больше. А врать и говорить чушь Зеленский не перестает.
Поделиться:
Загрузка...