Не могу понять, как этому горе-президенту элементарно не стыдно

113

Наш дорогой президент нашел новую игрушку: теперь он записывает влоги. Представьте, насколько человеку нечем заняться…

Об этом в «Фейсбуке» пишет журналист Анна Спивак.

«Так вот, сегодня он выпустил новый… В своем видео он сказал одну очень важную фразу: «Я знаходжусь в лікарні на загальних умовах, як і всі інші пацієнти». Ребятки, это дословно.

Запомните ее и больше никогда не голосуйте за это…

То есть, когда заболеваешь, можно (если уж у всех условия равные) ехать сразу в Феофанию? И тебе с легкими симптомами дадут отдельную палату? Ну и, конечно же, будут холить и лелеять?

Как же мерзко и очень хочется сыпаться проклятиями. Но не буду. Хотя я не могу понять, как этому горе-президенту элементарно не стыдно. Когда нынче люди не могут получить вообще никакой помощи, когда лежат в коридорах… Да и вообще, он давно наши больницы видел? Даже в Киеве есть такая дичь, что там фильмы ужасов можно снимать.

Между тем, говорят, что даже в частный стационар очередь не успеешь выстоять – помрешь. Да и обычному человеку надо почку продать, чтобы попасть туда…

В общем, стыд. Гребаный стыд.

Сегодня читала реальную историю (таких на самом деле оооочень много) одной девушки, которой стало невероятно плохо поздно вечером. Она не дозвонилась семейному врачу, оборвала все ковид-линии, где ее естественно послали к черту. А в «скорой» сказали: выйдите на улицу подышать…. И не приехали. Она дожила до утра. Надеюсь, что она выздоровеет и все будет хорошо…

И тут мне снова хочется сыпаться проклятиями. Но снова-таки не буду. Потому что все мерзости всегда возвращаются людям. Так вернется и этому недоразумению и всей его крайне веселой команде.

P. S. На самом деле терпеть не могу вне работы заводить любые споры и разговоры о политике. Но сейчас наши жизни напрямую зависят от них (дело не только в вакцине и врачах, дело в подготовке к этому к ужасу, которую они провалили). И теперь они спасают только себя… В Феофании», – пишет Анна Спивак.

Подивилася черговий «відосік-відеоблог» президента. Скажу так:
останній тиждень я хворію вдома. Температура 5 днів, кашель і тд. Тест на Ковід негативний. Можливо, грип. Але. Виглядаю точно гірше Зеленського), ну і кашель заважає говорити).
В своєму відео він дає дивні відповіді на питання, які йому особливо ніхто не ставить зараз, бо не до того. Зате мовчить про те, що хоче знати вся країна:
1. Чому гроші з КовідФонду пішли не на медицину та підтримку бізнесу?
2. Чому в регіонах за 9 місяців епідемії так і не з’явилося кисневих станцій та нових ліжок? Кисню не вистачає катастрофічно, і цю потребу в лікуванні ковіду знали всі…
3. Чому лікарям не виплачують надбавку 300% і не страхують? Це ненормально — економити в такий час на медиках, скоро просто нікому буде лікувати…
4. Чому в країні досі немає масового і доступного тестування? Щоб перервати ланцюг зараження — найперше треба виявляти хворих.
5. Де аудит витрат грошей, які реально могли врятувати багато життів , бо це точно називається «мародерство на смертях українців»…
Що там з вакциною, для доставки якої треба мінус 75 по Цельсію? Ми ж вже вирішуємо це? Лікарі мають шанс її отримати якнайшвидше?
Ну і нарешті, — а що він, в біса, робить тиждень в Феофанії в такому стані весельчака-рассказніка?!

Володимир Зеленський брехун. Записав чергове відео і жодного слова не сказав про проблеми, вдає наче їх не існує. Але браво рапортує про якісь досягнення, які ніхто не бачить.
Діра 300 млрд, ВВП впав, інвестори не йдуть в Україну. В країні криза, ліжок в лікарнях не вистачає, жодного ШВЛ не закуплено, кисню не вистачає, 12 тисяч захворівших на день та кількість зростає.
Уманський розповів, що з великого будівництва вкрали 40% грошей, а президент удає, що все добре і що це все наклеп. Гроші з ковід фонду замість підтримки населення та бізнесу осіли в кишенях олігархів наближених до президента.
Лікарям не виплачують страховку, немає масового тестування, немає аудиту фонду на боротьбу з ковід, про вакцину мовчу, бо, як виявилось, інститут, який повинен був її розробляти, за словами Зеленського, зробив заяву, що вони цього не роблять і не планували робити.
Країна летить в безодню і це закономірний результат безглуздої політики дилетантів, яких привів Зеленський до влади.

Herman Aksom:
Щоб отримати комфортабельну і елітну палату в Феофанії треба було глумитись над Майданом, розважати окупантів на корпоративах в Москві, вибачатись перед Кадировим, плазувати перед Путіним і здавати українські території. Всім іншим — помирати в коридорах райлікарень без кисню.

Поделиться:
Загрузка...