Навчання з бойовою стрільбою батальйону морської піхоти

131

На Миколаївщині на базі міжвидового центру підготовки з окремим батальйоном морської піхоти проводиться тактичне навчання з бойовою стрільбою.  

До заходів окрім підрозділів морської піхоти у якості доданих сил також залучаються берегова артилерія та авіація. При цьому значна частина завдань, у тому числі вогневих, виконуються вночі.

— Сценарій навчань максимально наближений до умов реальної обстановки: неоголошена війна, гібридна дії противника, відсутність чіткого переднього краю тощо, — зазначив представник командування бригади морської піхоти, начальник штабу керівництва батальйонного тактичного навчання майор Олександр Кириленко.

— Тому від батальйону вимагається провести пошуково-рейдові дії, форсувати водну перешкоду, блокувати та знищити незаконні збройні формування у визначеному районі, а в подальшому — перейти до ведення оборонних дій, — додав офіцер.

— Значна частина особового складу підрозділів батальйону має досвід участі у антитерористичній операції на сході країни, і це якісно позначається на відпрацюванні завдань, — сказав майор Олександр Кириленко.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...