НАШОГО ЦВІТУ…

92
58-річний Ентоні Блінкен, якого Джо Байден планує висунути кандидатом на посаду держсекретаря США, розповів про свого діда, який мігрував в Америку з Києва.
Про це політик повідомив під час виступу членів команди Байдена в Вілмінгтоні, штат Делавер: «Мій дід, Моріс Блінкен, втік з Російської імперії і знайшов нове життя в Америці.»
Дійсно, дід Блінкена народився у Києві. Після еміграції закінчив Нью-Йоркський університет у 1921 році, а з часом став відомим юристом. Моріс Блінкен заснував Американський інститут Палестини після Другої світової, а його роботи переконали уряд США підтримати створення держави Ізраїль.
Американські ЗМІ, посилаючись на інсайди з політичних кіл, пишуть, що Ентоні Блінкен щиро вболіває за світове лідерство Вашингтону. Він підтримує політику антиросійських санкцій з 2014 року і виступає проти завершення будівництва газопроводу «Північний потік-2».
Що ж… Голда Меїр, яка також народилась у Києві, часто згадувала місто свого народження. А ще їй належать дуже сильні слова: «Ми хочемо жити. Наші сусіди хочуть бачити нас мертвими. Це залишає не дуже багато простору для компромісу.»
Сподіваюсь, новий Держсекретар також згадає своє коріння і керуватиметься цією фразою у розбудові зовнішньої політики США стосовно колишньої Російської імперії, а нині — Імперії зла. Тримаємо кулаки — але тут головне, щоб свої «піаністи» не підвели…
Поделиться:
Загрузка...