Наш псевдогарант Конституции смог заработать больше, чем президент США

158
Смотрите, какая интересная информация. Президент США Джо Байден вместе с первой леди Джилл Байден заработали за прошлый год чуть более $600 000.
.
И при этом отмечается, что Байдены заплатили $157000 федерального подоходного налога с эффективной ставкой 25,9%. Кроме того, президент и первая леди заплатили подоходный налог в штате Делавэр в размере $28 794 и $443 в штате Вирджиния.
При этом они пожертвовали $30 тыс. 704 доллара 10 различным благотворительным организациям.
В общем все красиво и достойно. И есть факт благотворительности. Теперь смотрим на Украину. Президент Украины Владимир Зеленский в 2020 году заработал 22,7 млн грн ($815 тыс. по текущему курсу). В эту сумму входят роялти (поступления за авторские права) в размере 4,6 млн грн ($165 тыс.). Объясняю, когда в России по Федеральному каналу показывают «Лигу смеха», то Зеленский на этом зарабатывает. Правда это не единственный российский источник доходов президента Украины. А вот про благотворительность Зеленского ничего не известно. Может скрывает от превеликой скромности? Не знаю. Но давайте признаем то, что наш псевдогарант Конституции смог заработать больше, чем президент США. А все почему? Потому что не гнушается и в РФ зарабатывать. Только с благотворительностью у него пока не очень. Но ничего. Ему подскажут и в следующем году он пожертвует, какую-то сумму, на билеты «Лиги смеха». Хорошо, если не в Москве. Хотя… Какая разница, да?
Borislav Bereza

.

На початку червня 2020 року мені зробили чудову пропозицію, від якої складно відмовитися безробітному колишньому міністру, бо вона була дуже привабливою з точки зори і перспективи, і фінансового забезпечення.
Єдина умова — не критикувати Зеленського і Єрмака.
Бонус: імунітет від кримінальних переслідувань.
Я відмовився, бо вважав і вважаю, що свобода і репутація коштують більше за мільйони.
Через тиждень отримав підозру від одного правохоронного органу і обшук вдома від іншого.
Найцікавіше було з обшуком: слідчі ДБР прийшли у старій справі, по якій давно не проводилися жодні дії і фігурантом якої я ніколи не був. Так «співпало», що особа, яка наче цікавила слідство, була колись власником цього будинку.
Слідчі формально провели обшук і зі словами «Ви ж розумієте, це не ми придумали, а Банкова», пішли геть.
Спеціально поцікавився ходом цього слідства два тижні тому — жодних дій знову не було з того часу.
Декілька днів тому Артур Палатний заявив, що за тиждень до масових обшуків силовиків йому і Кличку надходила пропозиція від Банкової обмежити свою діяльність і не конкурувати з Зеленським.
Відмова = проблеми, обшуки, кримінальні провадження.
Сьогодні гості з СБУ завітали до мера Києва. Під час кульмінації сюжету виявилося, що «приходили не до нього, а поверхом нижче».
Так знову «співпало», але привіт, певен, всі зрозуміли.
Неважливо, це політика чи банальна жадібність єрмаків-тимошенків-зеленських і боротьба за контроль над фінансовими потоками.
Важливо інше: ніколи не домовлятися ні про що з пройдисвітами.
Багато експертів, політиків і бізнесменів, які спробували повірити в «нову надію і щастя» в 2019, тепер кусають лікті за свою необачність і легковірність.
Життєво кредо пройдисвітів: брехати, дурити і красти!
Тому їх треба гнати в шию і домовлятися з розумними людьми.
І тоді буде щастя усім, Україні в тому числі.
Поделиться:
Загрузка...