Нардеп розкрила нові деталі про смерть Полякова

46

Смерть народного депутата Антона Полякова у Києві розслідує поліція, і в столичній прокуратурі називали попередньою причиною гостру коронарну недостатність, гостру ішемічну хворобу серця

Зараз стали відомі результати токсикологічної експертизи — в крові політика знайшли метадон і алкоголь.

Про це 9 жовтня повідомила нардеп від «Слуги народу» Галина Янченко у своєму Facebook.

«Смерть Антона Полкова наступила в результаті реакції алкоголю та метадону», — йдеться в публікації.

Вона уточнила, що отримала таку інформацію від власних джерел.

«Спи, Вкраїно, нехай гинуть у ворога діти.
Спи, гетьмане, поки встане правда на сім світі…»
Т. Шевченко
Депутата групи «За майбутнє» (колишнього «слугу народу») Антона Полякова виявили мертвим у таксі.
Голова комітету з питань соціяльної політики ВР України служанка Третякова про його смерть висловилася чесно: «Одним ворогом стало менше».
Юзер Cheshire cat (Чеширський кіт):
— Дивуватись було нічому вже після «дітей низької якості».
Звісно, треба бути круглими ідіотами, щоби вбивати депутата Полякова, який три дні тому розповідав про роздачу грошей «слугам» за голосування за «закон про оліґархів» (в туалеті видавали), але «слуги» інтелектом ніколи не вражали, а от гістеричністю — так. 😉
Усі, певне, бачили друге фото, що його три дні тому опублікував пан Ігор Стокоз: це смітник біля Ради після голосування за відсторонення спікера, залишки від упаковок з грішми. Файне документальне підтвердження слів покійного Антона Полякова.
Зеленський постійно звинувачував Порошенка у браку результатів у справі Шеремета. Тепер в нього самого «висяків» аж шість:
1. Збитий PS752
2. Справа ваґнерівців
3. Чаус
4. Павлов
5. Шефір
6. Поляков.
Первинний аналіз не виявив наявности в крові Полякова алкоголю.
Факт перший: водій бреше, що від Полякова, коли він сідав у машину, тхнуло спиртним.
Факт другий: водій бреше, що Поляков просив підвезти його до ресторану. Якби йому було зле, він би просив підвезти до шпиталю.
Є стандартний токсикологічний тест на серцеві глікозиди; про отруєння фторацетатом свідчить підвищений рівень цитратів у крові. І конче треба зберегти біологічні тканини!
І не питайте, по кому розливають фторацетат. 😉
Щодо «ішемічної хвороби серця» в депутата Полякова. Подивіться в його медкарті у Феофанії. Там нічого такого й близько немає.
Ішемічну хворобу серця прекрасно імітують дві речовини: дигітоксин і фторацетат натрію (улюблена отрута ФСБ).
Це — політичне вбивство. Класика.
Не те, що анекдотична постановка замаху на Шефіра. І в обох випадках — одне коло зацікавлених у злочині осіб. 😉
Якщо ще згадати «самогубство» Павлова — то це вже не «Квартал-95», це «Спрут-2021»! 😉
Серіял про Голобородька плавно переходить у серіял «Хрещений батько».
До речі, в серіялі про Голобородька є сюжет з винищенням народних обранців. 😉
Юзер Cheshire cat (Чеширський кіт):
— Гарний «подаруночок» Бубочці з его куратором дЄрмаком.
— Вбивця вже взяв цю справу під особистий кантроль?
— Цікаво, Національну ґвардію знову в ліс який-небудь пошлють?
.
Ага. Гостра коронарна недостатність. У 33-річного здорового хлопця. Ага. А перед тим опозиційний мер вчинив несподіване самогубство. Ага-ага.
.
Цієї ночі за дуже дивних обставин помер нардеп Антон Поляков. Ці обставини справді більш ніж неоднозначні. Згідно офіційних повідомлень, близько 2.00 ночі екіпаж патрульної поліції зупиняє таксі, що порушило правила дорожнього руху. На задньому сидінні (випадково?) виявляють людину, яка втратила свідомість. Викликають реанімаційну бриґаду, але врятувати пасажира не можуть. Таксист твердить, що пасажир із ознаками алкогольного сп’яніння зупинив його машину (не замовив, не викликав, а стояв на вулиці й голосував о другій ночі?!) на проспекті Соборности, 2 в Дніпровському районі Києва і сказав їхати на вул. Березняківську. Це недалекий район, відстань від 1 кілометра, залежно до кінцевої точки на Березняках.
Антон Поляков — мажоритарник, що зайшов у Верховну Раду за висуненням від Слуги Народу на Чернігівщині. Дуже скоро увійшов у клінч із керівництвом партії та фракції, особливо з Арахамією, а також з Богданом. Тоді це більше нагадувало особисту ворожнечу, ніж якісь принципові політичні розбіжності. Але Арахамія, користуючись своїми впливами та доступом до першої задниці країни, пролобіював виключення Полякова та Скороход із фракції. Далі Поляков пристав до формальної групи Коломойського «За майбутнє» (фракція слуг так само пов’язана з Коломойським, але там складніша система впливів). Хоча група, як і всі ресурси оліґарха, демонстрували лояльність до Зеленського й критикували переважно тільки урядовців, Поляков виділявся жорсткою критикою саме Зеленського, чим серйозно псував картину благодушного співіснування. Але в останній день свого життя Антон Поляков ніби не випадав із загальної картини, принаймні такий бажаний для Зеленського голос «за» проти Разумкова віддав. Хоча, Разумкова він також недолюблював особисто, як і всю верхівку слуг.
Два роки назад (листопад 2019) Полякова виключали з фракції, рівно рік назад на нього був скоєний якийсь дивний напад (теж уночі, коли чекав таксі, але в протилежній частині Києва), а цієї осені він дивно й неочікано помер.
Я з Поляковим доволі часто перетинався на ефірах. І точно можу підтвердити його дуже критичні випади проти Зеленського та його команди. А також і те, що здоров’я цьому 33-річному хлопцеві явно не бракувало. Я з лікарської родини (мама — медик від Бога), тому трохи навчився помічати ознаки людей із хронічними хворобами. А Антон аж дихав здоров’ям. Тому в мене також виникає цілком резонне запитання — що це було?
.
Ще про дивну смерть Антона Полякова.
За попередніми даними Поляков таки не був п’яний (сповістили, що від нього не було запаху алкоголю), але зовнішні ознаки дуже сильного сп’яніння були наявні. Таксист, який його підібрав на вулиці (не за викликом, а саме на вулиці о 2.00 ночі), громадянин Азербайджану, сповістив, що чоловік хитався, блював, нагадував сильно п’яного. У такому випадку, якщо не буде виявлена наявність дуже великої кількости алкоголю в крові, безальтернативною стає версія отруєння з метою умисного вбивства. Щось у мене забагато сумнівів, що слідство буде серйозно її відпрацьовувати. Це ж не піротехнічне шоу навколо машини Шефіра… Поки що відкрито провадження за статтею «Умисне вбивство» (так вимагають протоколи), але з поміткою «природна смерть». Ніби саме на цій версії й концентрується слідство.
І ще нагадаю, що окрім постійної критики Зеленського та його оточення, чим Поляков виділявся зі складу лояльної групи оліґарха Коломойського, він весь час педалював на особливо болісній для ОПи і її слуг темі гігантських виплат слугам у конвертах за їхню вірнопідданість. А саме на цьому, властиво, й тримається вся ця монобільшість.
Тема смерти Полякова сьогодні буде реґулярно оновлюватися. Я не мав якихось симпатій до нього, як і до будь-кого зі слуг Зеленського, навіть колишніх, особливо, якщо вони опиняються в обоймі Коломойського. Але тема є значимою, тому дещо ще добавлю для тих читачів, які не встигають відслідковувати всі деталі події. А там чим далі, тим усе цікавіше.
Отже, ще два нюанси. На шиї Полякова виявлено садна. Але слідчі відразу почали говорити, що це від ланцюжка і появилися вони, коли помираючого витягували з машини. От ви собі уявіть цю сцену — його що, за шию тягнули? Витягують же попід плечі, за руки…
І друге. Це вже щодо мотивів. Поляков за три дні до смерти зачепив не просто тему конвертів слугам, а апофеоз цього скандалу — меґа суми, які їм навіть прямо в туалетах роздавали за голосування улюбленої іграшки Зеленського — закону про оліґархів:
«Коли було минуле голосування щодо оліґархів, мій колеґа після голосування заходить до туалету, і при ньому «слугам» роздають гроші… Я їздив до НАБУ, давав свідчення, але людина побоялася. Що мені зробити? Пістолет приставити і сказати — йди, розповідай?.. При ньому роздавали. Так про який ви можете демократичний парламент говорити, коли за «конверти» працюють ці «слуги»?» Це він повідомив пресі й намагався добитися розслідування цього факту. У криміналістиці це вважається дуже сильним мотивом. Ми вже чули твердження, що до програми виплат десятків тисяч доларів лояльним слугам нібито причетний скандальний нардеп Трухін, якого особисто відмазував Зеленський.
Але висновків не робитиму, бо поки ще мало що зрозуміло. Маємо витоки лише від поліції, але не від медиків. І жодної офіційної реакції. Просто нагадаю, що після всесвітньої ганьби Зеленського з офшорами та допомогою у відмиванні грошей Коломойського, зараз кожне повідомлення з України помічають і аналізують численні світові медія. А в нас одразу ціла канонада: незаконне ухвалення антиконституційного й профанаційного закону про оліґархів і пов’язані з цим корупція й беззаконня, тиск на пресу, напад на журналістів друга й чорного касира Зеленського в Укрексімбанку, зняття спікера як вияв персональної помсти… А тут ще й смерть депутата, який розповів про дуже показові моменти корупції Зеленського та його оточення. Точно знаю, де сьогодні потирають руки. У Кремлі. Там мають чим утішатися. Їм уже взагалі нічого не треба робити, тут справилися без них… Такої дискредитації України не було навіть після зникнення Гонгадзе та плівок Мельниченка.

Поделиться:
Загрузка...