Спецпризначенці Національної гвардії розбили групу ДРГ противника на Донецькому напрямку та захопили у полон «мобілізованого» так званої «ДНР».
Про це у фейсбуці повідомляє Національна гвардія України.
«За його словами, він був мобілізований нещодавно і вже відправлений разом з іншими такими чоловіками у район ведення бойових дій. В одному із перших зіткнень їхню групу розбили», — йдеться в повідомленні.
Як зазначається, полоненого гвардійці передали відповідним службам.
Район Бахмута.
Пілоти БПЛА 30-ї окремої механізованої бригади роблять «страйки»
Ще одна успішна атака українського дрона позицій російської армії.
