На место Смолия власть не может найти замену

101
Hellis:
На место Смолия власть не может, оказывается, уже несколько дней найти замену. Все, кого они предполагали (именно специалисты), отказались категорически и под любыми предлогами. Поэтому не удивляйтесь фамилии того, кто согласится. Это, однозначно, будет дерьмо.
Андрій Смолій: “Радіють в Кремлі. Такого швидкого розвалу держави вони навіть не очікували.”
Перемог вам на лопаті:
В Россії розслідують кримінальні справи за незаконний продаж військової техніки та запчастин до України. А допомагають їм у розслідуванні хто? Українське ДБР!
Тому що С — Співробітництво.
Віталій Барабаненко:
ДБР бере участь у війні проти України на боці ворога, підриваючи обороноздатність держави.
Кіберерудит:
Интересно когда ДБР откроет первое дело «по запросу СК РФ“
Olenka:
Зеленський здає Україну по всіх фронтах. Це вже 100%. А ви і далі продовжуйте бути «внє політікі», але ж всі президенти і вже скоро мільйонери. Ура, товарищі!
Inna Turenko:
Виходячи з реалій сьогодення можна стверджувати , що з 21.04.2019 р. 5 стаття Конституції України звучить так:
«Єдиним джерелом влади в країні є Беня Коломойський»
Herman Aksom:
Освіта і наука — це фундамент країни. Плагіатор і псевдовчений на посаді міністра МОН — це все одно що педофіла поставити вихователем в дитячий садок. Це як квнщика поставити головнокомандувачем, а двієчницю генпрокурором.
Не дивіться 1+1. Це ворог, це такі самі снаряди, якими вбивають наших бійців з 2014-го. 1+1 вбиває.
Дитячий письменник:
Президент Порошенко власним коштом відновив систему ППО.
Перзидент Зеленський коштом платників податків зруйнував систему ППО.
Одна Україна. Дві події. Два світи
Юрій Каракай:
Предательством и вредительством было избрание Зеленского, все остальное — лишь следствие.‬
Кіт Вчений:
Мені не шкода людців, котрі дали себе обдурити чекістським хвойдам. Мені не шкода їхніх сімей, бо вони не зупинили цю погань. Мені шкода украінський народ (як би мало його не було у порівнянні з совковими людожерами). Мені шкода Україну, котру ми мали і знов втратили.
Через COVID-19 уряд Франції відправили у відставку. Прем’єр і два міністри охорони здоров’я під слідством. Їх підозрюють у неналежних діях під час боротьби з COVID-19. Скарги подали звичайні громадяни, лікарі, в’язні, а також організації. Урядовців звинувачують навіть у ненавмисних вбивствах.
Ось так це відбувається у цивілізованих країнах.
У нас зелені паскуди вкрали маски (І продали! В Рашку!) — і ноль реакції.
Лікарів залишили без засобів захисту — і половина лікарів захворіли.
Зелена сопля обіцяв лікарям 300% надбавки і кинув.
Запустили купу хворого народу з-за кордону, а заходів перевірки передбачених законом на випадок епідеміологічних заходів не провели.
При цьому 28 млрд грн із фонду боротьби з COVID-19 влада не використала. Тобто гроші були: і на надбавки, і на халати, і на маски. За ці гроші можна було маски видати кожному громадянину по 100 шт БЕЗКОШТОВНО.
Але бабосіки вони зекономили, а тепер планують витратити на ямочний розпил.
Тут не те, що ненавмисні вбивства. Тут зелені мародери тупо вкрали все, а потім вбили людей, щоб замести сліди.
Гей, дебіри з ДБР: де розслідування? Тут вам не музей штурмувати і ліпити хню. Тут берете два листа секретаря РНБО Данілова на ім’я Гончарука з вимогою заборонити продаж медичних засобів закордон і проводите допити. Злочинна бездіяльність — як два пальці об асфальт.
Чи боїтеся, що Гончарук щось розкаже про Вовіка небажане?
Ми тріумфально виграли президентські вибори. Ми виграємо парламентські вибори.
Ми сформуємо крутий уряд і нові органи влади. Все буде працювати як годинник. Порошенко втече за кордон, ми його змусимо або посадимо в тюрму після початку роботи нового парламенту.
Ми поборемо корупцію, бо корупція, як казали в телевізорі (узагальнено про джерела інформації), пов’язана з прізвищем Порошенко. А Порошенко, як відомо, втік закордон.
Ми завершимо війну і зробимо мир. Бо, як казали в телевізорі, війна — то не Путін, і тим більше не Росія, то Порошенко на ній наживався.
Ми зробимо людей багатими, бо як казали в телевізорі, люди живуть бідно тому, що Порошенко їх обікрав і збагатився в 81 раз.
Як результат цього всього, максимум через рік, весною 2020, ми посадимо Порошенка (якщо той якимось дивом не втече), всіх ключових осіб попередньої влади, повернемо Донбас, проведемо там вибори, де переможуть «слуги народу». І ніхто не буде нам перечити, бо всі будуть бачити, як погано люди жили в часи Порошенка і як добре живуть зараз, в мирі і багатстві, який ми забезпечили.
Вищеописане лиш припущення. Але вони, на мою думку, близькі до уявлень Зеленського про майбутнє річної давнини.
Але щось пішло не так. Зеленський став жертвою власної недосвідченості, неосвіченості, власних комплексів і стереотипів, створених телевізором.
І чим більше в нього не виходить, тим більше він буде звинувачувати Порошенка, його переслідувати, нервово згадувати в усіх інтерв’ю і на пресконференціях, звалюючи на «папєрєднікав» усі свої невдачі, що є цілком логічними. Але настане момент, і зовсім скоро, коли на його запитання «Ви що хотіли, щоб замість мене обрали Порошенка?» більшість скаже: «Так!».
Поделиться:
Загрузка...