На Майдані почалося віче «Зупинимо капітуляцію!» НАЖИВО

85

У неділю, 6 жовтня 2019 року, о 12:00 на Майдані Незалежності у Києві зібралися ті, хто не згоден з втіленням командою Зеленського запропонованої Росією «формули Штайнмаєра»

Віче організовує «Рух спротиву капітуляції».

«Чекаємо усіх небайдужих патріотів», — зазначається у запрошенні.

Еспресо.TV забезпечує пряму трансляцію заходу.

Одночасно, тобто теж на 12:00, таке ж віче має місце в багатьох містах України. 

P.S.

В ОПУ пройшла «зустріч». Говорили про безпеку. Єрмак, Пристайко, Аваков, Баканов та інші.

РНБО не скликається. Генштаб також. В Міноборони гарант не буває.

Взагалі, ви помітили що нова влада не відвідує свою армію, не спілкуєься з військовими, президент не їздить на передову та відвідує військові частини.
Тепер згадайте «ненависних попередників». Сотні поїздок вищих посадових осіб: спілкування з військовими як на передовій, так і в глибокому тилу, постійна цільова допомога.

Нова влада може говорити про безпеку лише з кімнати на Банковій. Для нової влади це не пріоритет.
Головне — ефемерний «мір» за будь-яку ціну.

Вже завтра має розпочатися «розведення» в Петровському та Золотому. 14 тисяч людей залишаться в сірій зоні, не захищені ніким та нічим. І це лише перший крок. У разі відведення військ за «планом Кремля» десятки, а можливо й сотні тисяч людей опиняться беззахисними перед окупантом, який ніколи не дотримується домовленостей.
А ще десятки тисяч наших військових, викинутих зі своїх укріплень та фортифікаційних споруд. Мільйони доларів викинути в трубу.

Сьогодні о 12.00 у всіх обласних центрах та великих містах,а також на передовій відбудуться громадські акції проти капітуляції. Нам треба захистити наших військових та мирне населення.

Андрій Смолій

Сьогодні ми прийшли на майдан, щоб показати як новій владі так і Володимиру Путіну, що їх плани з встановлення «миру» на умовах РФ не буде. Ми будемо захищати Україну. Ми гоготові до рішучих кроків.

Люди, які загинули на Майдані та на Донбасі, захищаючи державу та право на цивілізаційний вибір нації, зробили це не даремно. Ми мусимо про це нагадати усім, хто вважає, що нав’язати свої правила гри дуже легко. 73 % підтримки не допоможуть, якщо буде щось зроблено проти інтересів держави.

Тут знаходяться люди різних політичних поглядів, але об’єднує їх одне — це Україна!

Сьогодні тут тисячі людей! Це щось неймовірне.

Ще раз хочу нагадати наші вимоги та позицію до президента України, яку він повинен використовувати як для нормадського формату, так і для себе особисто:

1. Росія розпочала і продовжує збройну агресію проти України, окупувала Крим і частини Донеччини та Луганщини.

2. Звільнення окремих районів Донеччини та Луганщини невіддільне від деокупації Криму. І в Криму, і на Донбасі агресор – один, природа агресії – одна, порушення міжнародного права та людських прав і свобод – однакові. Всі окуповані Росією території мають бути повернуті Україні разом і одночасно.

3. Кремль повинен звільнити всіх українців, які незаконно утримуються в Росії та на окупованих нею територіях.

4. На окупованих територіях не можуть відбуватися вибори ні до органів місцевого самоврядування, ні до Верховної Ради України.

5. Всі російські окупаційні сили повинні залишити українську територію без будь-яких умов.

6. Україна має відновити повний контроль над усією лінією українсько-російського Державного кордону.

7. Звільнені Росією українські території не можуть мати жодних особливих статусів, які б ставили під сумнів унітарний устрій України.

8. Відповідальність за агресію проти України та окупацію українських територій несе Росія.

9. Україна повинна вимагати повного відшкодування збитків, завданих агресією та окупацією, і покарання винних за вчинення міжнародних кримінальних злочинів.

10. Мирні домовленості не можуть бути досягнуті ціною відмови України від вже зробленого нею і конституційно закріпленого євроатлантичного цивілізаційного вибору та курсу на повноправне членство в НАТО і Європейському Союзі.

І ще, Володимир Зеленський, запам’ятайте, Україна — це не Квартал 95!

Semen Kabakaev

Поделиться:
Загрузка...