На Чернігівщині танкова бригада провела тактичні навчання

136

Бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою 5-ї окремої танкової бригади оперативного командування «Північ» були проведені на Чернігівщині.

У ході проведення навчання в день та вночі підрозділи відпрацювали тактичні та вогневі завдання з ураження противника у різних видах бою.

Окрім штатних підрозділів бригади до участі у навчанні були задіяні також сили та засоби від частин Повітряних сил Збройних сил України, Сил спеціальних операцій, армійської авіації та Державної прикордонної служби України.

У ході проведення навчання оцінювались не лише кількість уражених цілей, а також і злагодженість дій підрозділів, вміння командирів швидко приймати рішення в ході бою та під час зміни обстановки. В умовах максимально наближених до бойових, командири підрозділів мали змогу самостійно приймати рішення в залежності від ситуації, що відбувалась, виявляти цілі та приймати рішення щодо їх ураження в максимально ефективний спосіб.

Варто зазначити, що планування з ураження противника відбулось лише перед самим початком проведення заходу за добу, що було зроблено вперше у Збройних силах України. Командиру бригади у найкоротший термін довелось прийняти рішення на ведення бойових дій та вивести підрозділи у визначені райони.

Підводячи підсумки навчання, командувач військ оперативного командування «Північ» генерал — майор Вячеслав Назаркін зазначив:

-​ Бригада, показала свою спроможність на достатньо високому рівні, у найкоротший термін, виконати поставлені завдання. Але не слід зупинятись на досягнутому, потрібно постійно вдосконалювати свої професійні навички, вміти передбачати усі можливі варіанти ходу бою та бути готовим до різних ситуацій.

Прес-служба оперативного командування «Північ»

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...