Мои соболезнования Шестому

136
Леусенко (з криївки):
Не розумію, як почуваються бойові офіцери та солдати на передку, до яких приїхав чотириразовий уклонист?
Як можна віддавати честь хрипатому с…лу, який здає країну агресорам, заглядає кремлівському гопнику в дупу?
Український прапор – не рояль, український воїн – не шістка паяца.
‪Йозеф Кнехт‬:
Зе у відповідь на заяву США щодо Деркача миттєво відреагував, що Україна не допустить втручання в вибори США.В той же час, на прес-конференції 20 травня на запитання про Байдена відповів, що це не останній дзвінок, який побачать громадяни. Тобто вже на прес-конференції Зе точно знав, що будуть ще публікації розмов. А знати він міг це лише у тому випадку, якби знав, які саме розмови були злиті Деркачу. Пізніше, як відомо Деркач опублікував ще розмови Пороха. А тепер Зе з затиснутими в тисках тестикулами, запевняє США в тому, що він не знав про це.
Irina Medushevskaya:
Вот только выползли из этого шухера с Лазаренко, еле-еле отмылись, начали с чистого листа, типа, Украина демократическая европейская страна, Столько усилий приложили. Чтобы опять замараться в этой шняге с Коломойским?
Мои соболезнования Шестому. Такого сурового облома я ему вот честно не желала.
Хроники Хунты:
‪73% — это такие люди, которые терпят, терпят, но в какой-то момент терпят, терпят, терпят. ‬
‪Гуманитарная катастрофа — это когда президент страны Зеленский.‬
Шмигаль про поїздку Медведчука у Крим: Неприйнятний для українського політика крок.
@GoshaGo06574197:
Ото вжарив. Ну не треба було так жостко. То перебор вже…
Юрій Каракай:
Не чіпляйтеся до Шмигаля! В нього дуже відповідальна місія! Він має виглядати трохи тупішим за Зеленського.

Не спішіть ображати воїна, що він став раком задля паплюження прапору уклоністом. Просто воїн — мужик нормального зросту. А нарік — шибздя. По-іншому плагіат Порошенка не вдався би.

Юрій Каракай‬‬:
Дорогие лохи! Только по одному эпизоду трудовой деятельности, расследуемого ФБР США, известно, что велосипедист украл 1 млрд. 148 млн. грн. Нет, не у государства, у вас, клиентов АТБ, хранивших деньги в банке Приват, во времена, когда ещё работал проституткой по вызову в саунах‬‬ Януковича.
Можете только представить, сколько он крадет сейчас, в каких банях парится.
Скажений Путч:
Вся армия РФ за 6 лет войны не нанесла такого ущерба Украине, как диверсионная деятельность Зеленского и его группировки всего за год.
Это целенаправленное планомерное и крайне эффективное разрушение страны, под глупые хиханьки про «лузера и неумеху». Это враг!
Сергей Дорожный:
Это старая гебешная фишка,когда недовольные властью записываются в 5-ю колонну госдепа.Сейчас записывают в порохоботы.Раз ты недоволен зелеными дег&нератами,то ты бот, который недоволен за деньги. А раз за деньги,то можно не обращать внимания не тебя…
Це, насправді, дуже смішно.
Смішно тому, що це занадто інфантильно, щоб читати таке на офіційній сторінці хоч тимчасового і випадкового, але президента України.
Ти витягуєш кремлівського агента (знаючи про те, що воно кремлівський агент)
Ти зливаєш йому записи, до яких маєш доступ лише ти
Ти дозволяєш йому монтувати їх, змінювати контекст і суть
Твій генпрокурор вночі відкриває кримінальну справу проти Порошенка, але чомусь не проти кремлівського агента і не проти осіб, відповідальних за злив даних
Твій голова парламенту робить гучні заяви з цього приводу
Ти заявляєш про цей піздєц на прес-конференції
….
То все доходить до вищих політичних кіл США. На що обидві партії реагують негативно, а Байден заперечує справжність записів і говорить про грубий монтаж.
…. а потім ти розказуєш, що ти нікуди не втручався)
І пафосно розказуєш про недопустимість розміну України на ситуативні зиски. С..ка бл..
Вони розповідали, що армія ботів пропаде після виборів. А виявляється, порохоботи не розбіглися і не зникли, а досі серуть Бубочці в штани, крадуть маски, кидають морпіха в сірій зоні і заважають постити тупорилі відосіки.
Ваша проблема — що ви тупі, злодійкуваті пдрси. Ваш лідер — кончений наркоша-членограй, що не може зв’язати три слова без зажиму лицьового нерва. Ви вилізли зі своїх кварталів і після Тускавецьких університетів взялися керувати державою під час війни, до чого не маєте ні мізків, ні совісті. Саме тому за вас немає людей здатних зв’язати думки в речення.
Ботська армія буде тільки зростати, гниди ви НЕукраїнські. Ще відповідати будете за все, що утворили.

Поделиться:
Загрузка...