Модернізація керованого артилерійського снаряду «Квітник» — значний крок вперед

954

Керований артилерійський снаряд «Квітник» було модернізовано — наші підприємства змінили головку самонаведення, а також було збільшено боєздатність цього снаряду, і це дійсно дає можливість нашим розробникам говорити, що вони зробили крок вперед.

Про це під час прес-конференції в ІА «Главком» 26 жовтня заявив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець.

За його словами, користь в тому, що таким боєприпасам можна знищувати ціль з 1-2 пострілів. Він додав, що «Квітник» можна назвати високоточним снарядом, але Збройним силам з ним доведеться «трошки почекати, тому що потрібно провести цикл випробувань».

С.Згурець зазначив, що на виставці «Зброя та безпека», що проходила 12-13 жовтня ц.р. у Києві було помітно, що на сьогоднішній день сформувалися два головні кластери, які займаються розробкою ракетного так артилерійського озброєння.

Він пояснив: усе те, що виділяється в державі на створення нового озброєння або на модернізацію ОВТ, йде в форматі державного оборонного замовлення; на цьому етапі це державне замовлення складає близько 6 мільярдів гривень; також виділяються кошти на ремонт озброєння. Експерт додав, що впродовж двох останніх років були ухвалені усі концептуальні документи, які визначають напрямки трансформації, переозброєння і створення нового обороно-промислового комплексу, зокрема, Державна програма розвитку Збройних сил до 2020 року, Державна програма розвитку обороно-промислового комплексу до 2021 року, Держпрограма створення боєприпасів до 2021 року, був ухвалений Стратегічний оборонний бюлетень, який передбачає основні риси оборонної реформи.

opk.com.ua

P.S. 

ДККБ «Луч» створює основу українського неядерного щита стримування — до таких проектів можна віднести комплекс «Вільха», а також роботи зі створення ракети «Нептун».

Про це під час прес-конференції в ІА «Главком» 26 жовтня заявив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець, додавши, що за цими проектами іде динамічна робота. «При створенні цих двох комплексів використовується лише потенціал українських підприємств», — наголосив експерт.

С.Згурець також зазначив, що комплекс «Грім-2», який виробляється для закордонних замовників, являє собою подальшу модернізацію комплексу під назвою «Сапсан». Гадаю, цей комплекс буде виконаний для закордонного замовника впродовж два роки, а наш Генштаб очікує на підсумки цієї роботи. – проінформував Згурець.

Експерт зазначив, що на сьогодні дефіциту військової техніки немає, але є питання як оптимально забезпечити якісне переозброєння війська на нові типи озброєння.

Поделиться:
Загрузка...