Мир неизбежен, несмотря на «надоевшую политику воинствующего меньшинства», — Сивохо

100
Советник секретаря СНБО по вопросам реинтеграции и восстановления оккупированных территорий Донбасса Сергей Сивохо анонсировал создание Национальной платформы примирения и единства, чтобы начать «поиск диалога на пути к миру».

Об этом сообщает «Интерфакс-Украина».

В частности Сивохо подчеркнул, что «большинство украинцев хотят именно этого, но воинствующее меньшинство продолжает диктовать старую надоевшую политику».

«Вот почему мы уже работаем над созданием Национальной платформы примирения и единства», — отметил он и добавил, что целью ее создания является «объединение всех здравомыслящих сил Украины для поиска диалога на пути к миру».

«Мир неизбежен. А значит, сильной и независимой Украине — быть», — убежден Сивохо.

При этом он подчеркнул, что Зеленский — «президент мира и диалога», однако «лучше не испытывать степень терпения президента».

«Поставить всех на место «сильной рукой» — это самый простой путь. Сложней всего — настроить сердца и головы всех украинцев на единую волну ради единства нашей страны», — заметил Сивохо.

P.S.

Новина, котру Соня Кошкіна повідомила суспільству, базуючись на попередніх інсайдах і підтвердженні новоспеченого працівника РНБО Сивохо, в будь-якій нормальній країні призвела б до негайного розслідування і, в разі підтвердження, імпічменту.

Отже, той підтвердив існування соціологічних даних про високу популярність партії СН на окупованих територіях і її ймовірну перемогу на виборах там. Непрямо цей факт підтверджується також абсолютно незрозумілою з точки зору нормальної логіки обсесивністю Зеленського в просуванні формули Штайнмайєра як основи врегулювання на Сході, котра передбачає проведення там виборів до відновлення конституційного ладу.

Наступні речі особливо привертають до себе увагу в цій історії. Ніхто, крім російських спецслужб, не міг дати дозвіл на саме проведення такого дослідження в ЛДНР. Ніхто, крім них, також не міг передати цю інформацію Зеленському таким чином, щоб вона мала бодай мінімальну достовірність. Із цього випливає, що Зеленський співпрацює з Путіним і синхронізує з ним свої дії.

Але цього не досить. Швидше за все, ми маємо тут справу з класичною спецоперацією, коли Янелоху підсовують дані фальшивого дослідження, ґрунтуючись на яких він візьме зобов‘зання визнати місцеві вибори в ОРДЛО. Після чого отримає готову терористичну структуру у вигляді легітимно обраних органів влади і сформованих росіянами силових структур.

До речі, якби не переписка з пранкером, я подумав би, що Бодя Яременко вчора просто ліг на амбразуру, аби змусити суспільство обговорювати свої чоловічі забави замість реальної зради (на цей раз, не в метафоричному значенні слова).

Karl Volokh

Поделиться:
Загрузка...