Міністр економіки Німеччини назвав «Північний потік-2» помилкою

37

Віце-канцлер, міністр економіки Німеччини Роберт Хабек вважає, що будівництво газопроводу «Північний потік – 2» було помилкою з геополітичної точки зору.

Про це Хабек сказав в інтерв’ю газеті FAZ, пише DW, інформує

«Всі європейські країни, окрім Німеччини та Австрії, були завжди проти. І ось газопровід побудований. Але питання про те, чи буде його введено в експлуатацію, залишається відкритим. Це питання слід вирішувати з позиції європейського та національного права», — зазначив він.

Торкнувшись загрози військового вторгнення Росії в Україну, Хабек наголосив, що «будь-яка подальша агресія не повинна залишатися без жорстких наслідків».

Політик нагадав, що, згідно з чинними законами, володіння мережею та компанією, яка здійснює її експлуатацію, мають перебувати у різних руках.

«Політика, спрямована на підтримку конкуренції, — це політика. Вона не дає створювати монополії і водночас — залежності», — підкреслив заступник глави уряду ФРН, додавши, що німецький регулятор — Федеральне агентство з мереж (Bundesnetzagentur) перевірить відповідність закону усіх документів щодо «Північного потоку-2» та ухвалить рішення про можливість початку його експлуатації.

P.S. Небезпека реальна. Але ми не дозволимо Путіну окупувати Україну

В ефірі телеканалу Еспресо Деніел Фрід — дипломат, координатор Держдепартаменту США з санкційної політики (2013-2017 рр)

Поделиться:
Загрузка...