Малоросія на порозі

111

Уявіть, якби помічниками президента України з міжнародних відносин стали Пушилін з Плотніцкім або якісь інши кдбшні відброси під прикриттям.

Стовідсотково, по завданню з центру вони б стали робити все, щоби переламати суспільну думку в світі про війну в Україні, про вторгнення російської армії, про окупацію та анексію — і намагалися перекласти відповідальність на саму Україну, просуваючи тезу «громадянської війни».

І під час зустрічей з впливовими людьми стали б звинувачувати у всіх гріхах українських посадовців, особливо найвищих, таких як головнокомандувач ЗСУ.

Так от Тейлору розповідали про «винного у війні Порошенка» не Пушилін з Плотницьким — а помічники президента Зеленського Андрій Єрмак та Ігор Новіков.

Про що тимчасовий повірений США, під присягою, розповів під час свідчень у Конгресі.
«Єрмак та Новіков дістали телефони і показали фото родичів, брата та дворідного брата, які були вбиті та поранені на сході України. Вони показали це Курту та мені і сказали що в цьому винен Порошенко», — сказав Тейлор.

В будь-якій нормальній країні це б викликало суспільне обурення та призвело до початку розслідування таких дій «помічників», пошуку причин дивного співпадіння їхніх позицій з тезами російської пропаганди, до кризи довіри до влади — але на фоні тотального наступу на українську державність «одкровення» «нових ліц» не отримують відповідної оцінки.

Зато реагують союзники — збираються скасувати посаду спецпредставника США в Україні.
Сенс битися за її інтереси, якщо люди її президента розмовляють словами Скабєєвой?
Тим більше, коли ірраціональну ненависть до людини, кинувшої виклик Путіну, поділяє більшість населення.

Інертність суспільства, відсутність реакції офіційних установ, традиційне мовчання Зеленського з цього ганебного приводу, зайвий раз вказує на одне — малоросія на порозі.
І Пушилін у Верховній Раді вже не така й футурологія, тим більше їх там і так вистачає.

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...