Львівський бронетанковий завод отримав замовлення на майже 1 млрд.гривень

146

ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», на 2019 рік отримав контрактів на суму у 950 млн гривень та значно підвищив заробітну плату своїм працівникам.

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпром».

«Підприємством на 2019 рік підписано контрактів на загальну суму 850 млн грн з Міністерством оборони та ще на 100 млн грн з іноземним замовником. Тобто майже на мільярд гривень ми отримали живі контракти, за якими ми вже працюємо. Загалом мова йде про понад 70 одиниць бронетехніки у 2019 році», – повідомив директор «Львівського бронетанкового заводу» Віктор Андрощук.

Це стало можливим завдяки освоєнню виробництва, модернізації та ремонту нових зразків бронетехніки, зокрема, концентрації зусиль щодо освоєння ремонту та виготовлення спеціальних машин БРЕМ, БТСГПМ та освоєнню ремонту основного бойового танку Збройних Сил України Т-64.

Найбільшу зацікавленість у замовників викликають нові розробки підприємства — броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ «Лев» та пожежний танк ГПМ-72. Обидві моделі минулого року успішно пройшла визначально-відомчі випробування та допущені до експлуатації в ЗСУ. Перші зразки БРЕМ включені у проект Державного оборонного замовлення на 2019 рік.

190206 LBTZ 1Пожежний танк ГПМ-72 під час презентації на ЛБТЗ. 25 січня 2019 року / Фото: «Укроборонпром»

Водночас, у рамках ДОЗ та інших замовлень, підприємство отримало завдання з ремонту основних бойових танків та виготовлення інших спеціальних броньованих машин на потребу Збройних Сил України та інших замовників. Це дозволило на 100% завантажити виробничі потужності підприємства, яке забезпечує роботою понад 700 фахівців.

Варто зазначити, що у 2018 році ЛБТЗ випустив продукції на 700 млн грн та сплатило 80 млн грн податків до Держбюджету. Разом зі скороченням адміністративного апарату заводу, це дозволило підняти середню зарплатню на підприємстві до 11 954 грн, що перевищує середній показник по львівській області. Окрім того, з 1 січня 2019 заробітну плату збільшено ще на 20 %, а це значить, що для висококваліфікованих робітничих професій, наприклад, зварювальників та слюсарів, заробітна плата становитиме близько 20 000 гривень на місяць.

190206 LBTZ 2

Поделиться:
Загрузка...