Ломаченку та Усику запропонували російське громадянство

417
Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремлев заявив, що готовий допомогти боксерам Олександру Усику і Василю Ломаченку змінити громадянство

Про це повідомляє sport-express.

Кремлев вважає боксерів гідними людьми.

«Усик і Ломаченко — гідні люди, гідні спортсмени, які відстоюють свою позицію. Це не позиція України, що їх не люблять. Їх обох там люблять і обожнюють. Не тільки в Україні, але і в Росії і Білорусі, весь православний світ їх любить і підтримує Є в Україні десятки виродків, які за долари бігають і виконують доручення. Ось вони можуть бути незадоволені. У базу «Миротворець» включають не зрадників України, а навпаки — зрадники включають людей в цю вигадану базу», — сказав генеральний секретар ФБР.

Також Умар Кремлев заявив, що у Росії пишаються Ломаченком та Усиком і готові надати громадянство.

«Ми готові надати Усику та Ломаченко російське громадянство, якщо ці десятки виродків в Україні будуть сіяти негатив навколо цих чудових спортсменів Ми такими спортсменами пишаємося. І готові надати їм громадянство, якщо це потрібно. Аби вони боксували і радували уболівальників в Україні, в Росії і в усьому світі», — сказав Кремлев.

  • 7 травня Василь Ломаченко та Олександр Усик були внесені до бази «Миротворця» через заперечення російської агресії, маніпулювання громадською думкою та участь у пропагандистських акціях Росії.
Поделиться:
Загрузка...