Латвія показала чим зустріне «зелених чоловічків»

190

Техніка латвійських збройних сил та інших формувань(поліція, пожежники та інші) під час параду з нагоди Дня Незалежності Латвії 18 листопада 2017 року

Серед іншого у параді взяли участь самохідні артилерійські установки M-109A5OE отримані Латвією напередодні та придбані у Австрії.

Також бойові машини на платформі CVR(T), що були придбані у Великій Британії в кількості 123 штук.

Окрім латвійських військовослужбовців у параді взяли участи представники союзних сил з НАТО — Данії, Німеччини, Естонії, Великої Британії, Литви та Швеції.

mil.in.ua

P.S. Уряд Латвії прийняв середньостроковий бюджет на 2018-2020 роки, в якому передбачено підвищити витрати на оборону до 2% ВВП, повідомляє міністерство оборони Латвії.

Оборонний бюджет Латвії у 2016 році складав 1,4% від ВВП. Цього року його було збільшено до 1,7% ВВП. В подальшому витрати на оборону планується тримати на рівні 2%.

У порівнянні з попереднім роком обсяг оборонного бюджету збільшиться на 126,8 млн. євро у 2018 році та складатиме 576 млн. євро, тобто збільшення на 28%.

Надходження додаткових коштів  має піти на придбання обладнання та озброєння, розвиток військових баз та підготовку війська.

Нагадаємо, що після російської агресії в Україні Латвія переглянула свою оборонну доктрину та після 2014 року розпочала модернізацію свого війська. Так у вересні 2014 року стало відомо про підписання контракту з Британією на закупівлю 123 бойових машин на платформі CVR(T) (Combat Vehicle Reconnaissance (Tracked), більш відомі як бойові машини типа Scorpion, на суму 39.4 млн фунтів стерлінгів(46 млн євро).

Бойові машини CVR(T) на озброєні армії Латвії

155 мм САУ M-109A5OE, машина управління та навчальна платформа для підготовки водіїв отримані Латвією на початку жовтня цього року в рамках підписаного контракту

Поделиться:
Загрузка...