КОРОТКО ПО МЮНХЕНУ

100

Там представили пророссийский план прекращения войны на Донбассе – «Двенадцать шагов к большей безопасности в Украине и евроатлантическом регионе».

Его главные разработчики и бенефициары: бывший министр иностранных дел РФ Иванов, гендиректор Российского совета по международным делам Кортунов, программный директор Российского совета по международным делам Тимофеев, бывший первый замглавы СММ ОБСЕ в Украине Хуг, бывший канцлер ФРГ Шредер.

Под «миротворческим и гуманитарным» словоблудием торчат уши главной российской идеи-фикс — прямые переговоры с боевиками, интеграция ОРДЛО в Украину на кремлёвских условиях. И всё это, якобы, в европейской обёртке Euro-Atlantic Security Leadership Group.

Утверждают, что предварительно этот документ попал не в МИД, а в ОПУ к Ермаку, и тот В ПРИНЦИПЕ согласился с его основными положениями — правда, высказал некоторые оговорки.

На этом фоне в дипломатическую игру активно включился ПАП. Первое, чего он добился вместе с европейскими симпатиками Украины: руководство Мюнхенской конференции не признало план официальным документом, а его текст удалило с официального мероприятия.

Но это ещё не победа. Сегодняшний телефонный звонок Зе Путину был связан именно с этим планом — кремлёвский карлик активно давил на ЗЕ с целью его принятия в качестве компромисной альтернативы Минским соглашениям. Мол, смотри: идём на определённые взаимные ступки бла-бла-бла… А за это мы и всех заложников отпустим, и в восстановлении Донбасса поможем, и тебя лично не обидим.

Дальше. Сегодня вечером украинский МИД «официально отверг» этот план, но в разговоре со мной (буквально час назад) один из сотрудников внешнеполитического ведомства признался, что это больше шантаж со стороны Киева для того, чтобы внести поправки в 1, 3, 6, 11 и 12 «шаги» упомянутого документа.

Таким образом, консультации в Мюнхене продолжаются, и не исключаю, что после давления на украинскую сторону, данный план в несколько видоизменённом виде будет представлен общественности в качестве внешнеполитического «прорыва».

Одновременно надеюсь, что и Порошенко, и его проукраинские европейские друзья сделают всё возможное для того, чтобы Украина не наступила на грабли печальноизвестного «Мюнхенского сговора» и не стала главным объектом жертвоприношения в процессе умиротворения агрессора. А он, агрессор, с 30-х годов прошлого столетия не изменился ни на йоту.

Helgi Sharp

Доки один вітав другана Вову з Днем закоханих, Порох швидко вправив мозгі московітам та їх пасіпакам!
І уявіть собі на хвилиночку, що би було, не поїдь Петро Порошенко в Мюнхен?!
Развели бы нашего Потерпевшего как вокзального лоха.

Олексій Петров

О том, кто реально защищает интересы Украины на международной арене.

Юрій Бірюков

Те, що майже відбулося на Мюнхенській конференції, а саме представлення якогось ефемерного «мирного плану» Кремля для України свідчить про одне:
Україна вже майже втратила свою суб‘єктність.
Вперше за всі роки після Революції Гідності нашу країну в документах Конференції згадують всього 8 разів. Росію-агресора 32. Ще в минулому році кілька згадок про Україну була в кілька разів більша.

Сьодні ми на задвірках геополітики. Інформаційне тло України заповнене «миром» з Путіним, постійними дзвінками Зеленського та Єрмака в Кремль та Оманським вояжем Зеленського, про який боїься пискнути хоча б якийсь топ чиновник влади.

Все це свідчить, що Україна йже не йде, а мчить в шаленому ритмі не правильним шляхом. Це шлях втрати нашої значущості в світі, шлях знищення позицій України в Європі та світі.

Це вибір, який був зроблений у 2019 році. Він перекреслив перспективи держави та окреслив найгірші сподівання: розворот країни на 180 градусів.
Тактика малих порізів триває і вона веде нас до держави, яка була «тюрмою народів» впродовж сотень років.

Андрій Смолій

P.S.

Попередня була погана влада. Нє, ну так наче нормальні, дипломатія, питань нема, від Росії захищали. Але ж там був Свинарчук. Він крав. Рік, правда, пройшов, а це ніяк не довели, але то таке. А ще там був Пашинський. Ви подивіться яка у нього морда некрасіва. А ще в поганій владі був Юла Генплокулол. Він картавив смішно. Тому влада була погана. Був у ній Кононенко. Цей просто поганий. Ну а очолював цю владу найгірший Порошенко з Рошеном, ви прєдставляєтє: в пайок баєвіков на Данбасє входят канфєти Рашен!

А тепер прийшла нова, хороша влада. І кого ж ми в ній бачимо?
Один слуга — гвалтівник по малолітці. Одразу видно: нова, гарна влада, з чесними людьми, що не гидують тиснути руку такому покидьку. Другий слуга наймає проституток прямо в залі ВР. У третього — 20 квартир на чесній журналістиці і мама любіт биструю єзду. Нєт нікакого крізіса, оні просто пздят наши бабкі. Новий Генпрокурор — для президента «он 100% мой чєловек» з дітьми і дружиною-громадянами Франції. Хороша влада. Голова Офісу Президента — рєшала олігарха. А змінив його на цій посаді адвокат Єфремова, який на плівках Труби втручався у правосуддя на стороні свого клієнта. Нові принципи української політики. Досить кумівства! Тому заступник спікера протягне свого братішку в Раду, а помічника братішки — на посаду голови Хмельницької ОДА. Ну а голова фракції слуг пропонує дати воду в Крим. Це дрібниці. Прем’єр — просто якийсь клоун на самокаті нізвідки, і сам це розуміє. Ну і потерпілий Президент. Найвеличніший лідер сучасності. 8 разів відпочивав за півроку.

Насправді всі 5 років ворожа пропаганда точково била по певних людях, щоб демонізувати їх в очах суспільства. Мізки населення оброблялися методично і наполегливо.

І населення на виборах змінило владу на збоченців, наркоманів, шарамиг і ледарів. Хоч би гірші, але інші.
Тепер вони відводять військо, погоджуються на вибори під окупацією і дозволяють собі розмовляти про поставки води в Крим.
До речі, дві платіжки за газ не забудьте заплатити. Там штрафи.

Ось як працює ворожа пропаганда. Сам ключі від фортеці ворогу винесли.

П.С. Фейсбук зробив заяву, що видалив зрадоботсько-зелефільскі акаунти, що управлялися російською розвідкою. Так, кстатє.

Джон Сміт

Поделиться:
Загрузка...