Команда фриков изображает капитуляцию за победу ВИДЕО

3 660

Володимир Зеленський провів нараду, на якій обговорили шляхи зниження цін на опалення для українців уже в грудні.

Вразило.
Розмова на супер актуальну тему. Вищий посадовий рівень:

-Без жодної цифри щодо цін та формул формування тарифу;
-Без згадки про український газ, виробництво якого треба нарощувати;
-Без цифр як змінилася світова ціна на газ з минулого року і як це вплинуло на тариф;
-Без розрахунків боргу Газпрома, який Україна може отримати великим об’ємом газу;
-Без аналізу стану енергоефективності будівель та зношеності мереж;
-Без стратегіі і підрахунків як країні вийти на рівень самостійного забезпечення енергоносіями.
-Без оцінки політичних ризиків прямих поставок російського газу…
Все це не може не вражати.

Скажу так — вам не свободу слова треба «приглушати». Краще почати з «приглушення» демонстрації власного дилетантства і популізму.

Бо інакше рівень тривожності за майбутнє, який уряд обіцяв знизити на рівні своєї програми, починає зашкалювати…

Вікторія Сюмар

Голобородько:
Цілий день знімали кіно про те, як я проводжу нараду з питань зменшення тарифів. Зняли декілька дублів. Монтаж, озвучка, підбір музики, реквізит в кадрі — все це займає дуже багато часу. Подивилися результат — поржали від душі. Лохам сподобається.

Популізм + соціалізм (без жодної краплі лібертаріанства) + некомпетентність = ролик і дії Зеленського щодо тарифів на опалення

— Чому Прем’єр-міністр вводив в оману Президента?
— чому тарифи будуть рости і кардинально збільшаться з січня 2020 р?
— чому Зеленський проспав виконання власної обіцянки щодо зниження тарифів і чи взагалі він її збирався виконувати?
— чи бажання бути «красівими» поховає нашу енергетичну систему?
— чому корисні ідіоти вбивають рейтинг набагато швидше?
— чи готові Ви за рахунок власних пенсій, зарплат і видатків на інфраструктуру оплачувати «дешевий» тариф?

Відповіді на ці і інші питання — в телеграм-каналі:

Як зменшити платіжку на опалення? Зе Президент Слуга…. (стосовно викладеного у відео Зеленського)
Зеленським висловлена необхідність зменшення розміру плати в «платіжці» за послуги ЖКХ (зокрема опалення) для населення, при чому основний критерій, розмір плати менше ніж у попередньому році, не зазначено в цифровому еквіваленті на скільки менше.
Вирішенням проблеми на думку Прем’єр-міністра України є законодавче врегулювання. Відтак можливо декілька варіантів ініціатив внесення змін про які казав Прем’єр-міністр, а саме:
• до пункту 3 прикінцевих положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наприклад щодо перегляду дії договорів або умов договорів;
• зобов’язати теплокомуненерго знизити тариф (наприклад встановивши максимальний граничний тариф).
З 2018 близько 230 теплогенеруючих підприємств встановлюють тариф на місцевому рівні і цей процес займає близько двох місяців.
Встановлення тарифів для решти 25 ліцензіатів НКРЕКП є значно довшим.
Законом про ринок газу передбачено перехід до ринкової ціни на газ з 1 січня 2020 року, можливості Уряду впливати на ціну газу – дуже обмежені і тариф явно зросте ще більше.
У зв’язку з чим слід зазначити, що нинішні тарифи затверджені на початку 2019 року, а тариф на газ для потреб населення був обмежений 8,55 грн за м. куб. Тож твердження Прем’єр-міністра ніби тарифи на опалення не знизилися попри значне зниження цін на газ не відповідають дійсності. Адже заявлена ним же гарантована ціна газ для потреб населення визначена на рівні «близько 8 грн за м. куб.».
Пропозиції законодавчо зобов’язати теплокомуненерго у будь-який спосіб знизити тариф виглядають дивно на тлі того, що 15 листопада цього року Уряд своїм рішенням скасував постанову попереднього Уряду від червня 2019 року про обмеження верхньої планки тарифу на опалення для населення на рівні 1400 грн за гігакалорію.
Крім того, тарифи на теплопостачання теплокомуненерго в листопаді та грудні минулого року розраховувався виходячи із граничної ціни газу для потреб населення на рівні 6,96 грн за м куб. Уже в листопаді тариф на газ був на тому ж рівні, а в грудні він за чинною зараз формулою має бути ще на 17-18% вищою.
Тому спроба примусити теплокомуненерго продавати тепло та гарячу воду нижче собівартості спричинить лише кризу неплатежів та поставить під загрозу постачання тепла українцям, незалежно від його вартості. Зниження тарифу на теплопостачання неможливе без зниження ціни на газ, яке так і не відбулося.
Газ подешевшав влітку, коли українці не потребують опалення, але тепер знову його вартість зростає, у зв’язку із зростанням потреби.
Крім того Прем’єр-міністром зазначено, що тарифи для населення завдяки законодавчому врегулюванню знизяться від 80 – 100 грн, що складатиме близько 10 – 15 % від вартості послуги у «платіжці», це явна маніпуляція та спроба ввести в оману громадян або Президента, також слід зазначити, що вартість розраховується від кількості квадратних метрів. Наприклад, якщо взяти мінімальний «платіж» по Києву за опалення (2 кімнатна квартира площею 55 м. кв.), розмір плати за опалення у грудні складав на рівні 1544 грн, тому навіть якщо тариф буде знижено на 100 грн це ніяк не буде 10% і це лише для двокімнатної квартири, для квартир з більшою площею таке зниження взагалі буде не відчутне.

Volodymyr Omelyan

P.S.

Зібрав Цар тусу Бояр в Богдана хоромах, щоб про платіжки охлосу поговорити. Та пішло щось не так…

Цар на другий місяць опалювального сезону дізнався, що меньше платити холопи не будуть. Точніше будуть, але з наступної зими, і не уточнив з якої саме.

І вирішив Цар показати себе втомленого, дупля не відбиваючого як таке сталось, що обіцяв, а в черговий раз не все так просто і навіть без бариг не виходить меньше в платіжках зробити людям…

Відео про зменшення тарифів, в якому немає зменшення тарифів, а погані Бояри навіть через пів року не можуть розібратись як можна зменшити тарифи. Мов, до кінця дня точно розберуться, поки відео змонтують.

Я не знаю як ці ґазди керують країною, але при баризі Порошенко, який так страшно крав, такого не було. Щоб останні два місяці були затримки з зарплатою вчителям і лікарям, кожен місяць падають митні збори, а тепер зменшення тарифів можливе тільки через закон…

Вони хочуть викормити свиню швидше, щоб дійшла вирізної маси, при цьому меньше їй давати їсти, а більше пити, бо так дешевше. І щоб ще привела пару поросят по дорозі до виходу з ситуації…

Тим часом генерал Марченко сидить в СІЗО уже 20 днів…

Сергій Місюра

Читаю две «типа позитивные» новости
— уЗеленского передумали и Украина уже будет принимать участие в саммите НАТО в Лондоне (3-4 декабря)
— Зеленский встретится со студентами, которые были на Майдане 30 ноября 2013 (чтобы повторить шутку про «эбонитовые палочки», не иначе)

Вам нужно понимать, как думают телевизионщики. У них все завязано на рейтинг. А рейтинг — разбит на возрастные/социальные/и прочие группы. Они смотрят, они меряют — «ага, падает рейтинг, наш сериал перестали смотреть женщины — нужно СРОЧНО вводить в сюжет любовную линию» (это как пример из ТВ. Кстати, в реальной жизни это вполне можно посмотреть на 3 сезоне «Шерлока». Явно введена любовная линия — и явно, чтоб привлечь женскую аудиторию).
Но не суть. «Зеленые» видят — рейтинги валятся. Для простого нарида — видосик, как «хороший царь и плохие бояре» думают, как же снизить тарифы для нарида — то есть, еще весной они, конечно, точно знали, как же их снизить, эти тарифы. Но, к осени. к сожалению, забыли.
Теперь «майдановцы». «Нас не любят майдановцы — надо «бросить им кость», что-то такое запилить для них. О! НАТО — съездишь на саммит НАТО — посидишь, послушаешь, от тебя не убудет. Ну и с этими, кастрюлего… то есть, студентами, тоже можно встретиться. Постоять, помилосердствовать — б&дло такое любит…»
— Подала ли Украина (как Грузия) заявку ПДЧ в НАТО?? — конечно, нет.
— Отпущены ли политические пленники режима Зеленского? (Марченко, «пираты», «Пума») — конечно, нет
— Сняты ли обвинения с «покусившихся на святое» волонтеров Федыны и Звиробий? — конечно, нет
— Перестали ли увольнять/преследовать патриотов — и ВЫПУСКАТЬ на волю и назначать на ключевые посты сепаров? — конечно, не перестали.
— Отказались ли от планов цензуры в сми и интернете — конечно не отказались.
— Приняли ли закон о запрете возврата ПриватБанка Коломойскому? — конечно не приняли.
— Отменили ли позорную «поправку Геруса»? — нет, не отменили. Идут переговоры о прямых покупках газа из РФ.
— Отказались ли от планов рейдернуть Держкино (и сделать из него 100% российскую попил-копию)? — конечно не отказались. Украинские киношники стонут.
— Отказались ли от намерения платить ДЕСЯТКИ МИЛЛИАРДОВ гривень в ОРДЛО — за счет субсидий и пенсий украинцев, тех что живут на подконтрольной Украине территории? — нет, не отказались. Законопроект подан. Готовьте денежки.
— Начали ли «сажать трех друзей» т.е. расследовать коррупцию в правящей партии «слуга народу»? (зарплаты в конвертах, лоббирование интересов, угрозы и давление на НБУ, правоохранительные органы) — конечно же нет.
и так далее, и так далее.

Поэтому, то, что вы видите — «поездка на саммит и встреча со студентами с Майдана» — это попытка спасти ушедший в пике рейтинг. Пиар, не более.
А по сути — все осталось все так, как было. Путь от Запада, путь на россию.
Так что не обольщайтесь.
Им просто «нужна аудитория майдановцев»

Аллан Левітов

Поделиться:
Загрузка...