Коломойский пытается убедить МВФ, что в Украине творится хаос

174

Визиты миссии МВФ в Украину постоянно сопровождаются событиями «из ряда вон выходящими», за которыми стоит олигарх Игорь Коломойский.

Об этом пишет «Зеркало недели. Украина».

Во время прошлого визита миссии МВФ в Украину сожгли дом экс-главы НБУ Валерии Гонтаревой, а премьер-министр Алексей Гончарук сообщил о компромиссе с Коломойским. В этот раз на бывшего заместителя Гонтаревой Александра Писарука надели электронный браслет, а Коломойский сказал о том, что РФ может заменить Украине МВФ.

«Миссию сознательно пытаются убедить, что в Украине — хаос. Делает это один человек, и исключительно в своих интересах», — говорится в статье обозревателя Юлии Самаевой.

Обозреватель подчеркивает, что по прибытии в Украину миссия МВФ увидит под стенами НБУ плакаты, обвиняющие регулятора в коррупции, в новостях — сотрудников НБУ, якобы пойманных на взятках, а план работы государства по взысканию средств с бывших собственников заморожен.

Отмечается, что большинство экс-собственников уехали за границу, а один из немногих оставшихся призывает отказаться от кредитов МВФ и развернуться в сторону РФ.

«Людей, которым МВФ в Украине мешает, немало, но далеко не все из них имеют степень влияния, достаточную для организации такого масштабного приема. И больше всех в Украине МВФ мешает Игорю Коломойскому», — констатирует Самаева.

Она уверена, что сейчас для олигарха важно обезопасить себя от иностранных судебных расследований в США и Великобритании. По ее мнению, Коломойский сейчас озвучивает мысли насчет того, чтобы повернуться в сторону России с определенной целью — чтобы потом можно было говорить о любых судебных решениях против него как о политическом преследовании.

«С этой же целью начата война с НБУ, только чтобы доказать, что «политическим преследованием» была национализация Приватбанка. Ну и немного из мести», — добавляет обозреватель.

Напомним, в недавнем интервью The New York Times Игорь Коломойский выступил за разворот Украины в сторону России.

P.S.

Цього тижня орденоносне НАБУ арештувало чинного голову правління Авалю за звинуваченнями в розтраті стабкредиту в період його перебування першим заступником голови НБУ.

За уточненими даними його звинувачують в тому, що він швидко прийняв рішення про кредит і давав доручення підлеглим (пздєц бля).
Вчора суд його випустив під заставу 5 мільйонів гривень, яку за нього внесе банк Аваль. Тобто, фактично, за нього поручилися австрійські інвестори банку, які вважають справу політичним замовленням.

Сьогодні викрали голову правління Укрексімбанку, якого звинувачують в створенні злочинної групи з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину. Викрали десь на вулиці, під час прогулянки з дитиною. А що заважало дочекатися коли людина хоча б дойде додому? Тобто, останні півроку він собі спокійно ходив на роботу, а тут виникла гостра потреба в маскі-шоу на вулиці на очах в дитини?

Винуватий чи ні… ну хз.

Але в мене питання: а чому всі ці прекрасні хлопці не беруться хапати колишніх посадовців Привату, які за рішеннями іноземних судів, за оцінками МВФ (це погодьтесь, більш переконливо ніж рішення Печерського суду і оцінки «фахівців» НАБУ) завдали шкоди державі на 155 мільярдів гривень?
Де справи проти них, якщо навіть МВФ і ЄС вимагає активно шукати гроші в тих, хто грабував Приват?

Чому занепадають держави?
Тому що громадяни, в тому числі чиновники, не виконують свою функцію і перестають служити державі, переходячи на сторону тих, хто її знищує, тим самим знищують і себе.
Але короткочасна вигода засліплює і затьмарює розум.

Mason Lemberg

Вітаю в 1937 році!

СБУ заштовхала до мікроавтобуса голову правління УкрЕксімБанку Олександра Гриценка. В ганебний спосіб. Без рішення суду, без викликів на допит, в суботу. Чоловіка який веде дитину на заняття.
Дитину покинули посеред вулиці без батька.

Україна за одну секунду опинилася ще нижче дна: на рівні Північної Кореї чи глибокого сталінського періоду.

Україна шаленими темпами котиться в страшні часи репресій 30х років.

Про які інвестиції, кредити МВФ, розвиток зовнішніх відносин можна говорити?

 Андрій Смолій

Під час зустрічі прем’єра та міністра фінансів з делегацією МВФ запакувати голову успішного «Укрексімбанку» — це потужний сигнал інвесторам та міжнародному бізнесу.
Точно ми на межі економічного прориву.

«СБУ за дорученням ГПУ» — нагадайте, чиї там «на 100% моі люді»?

Якась мафія, а не влада.

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...