Каськів компенсував державі 7,5 млн збитків, фактично визнавши провину, — Луценко

145
Екстрадований екс-голова Держінвестпроекту Владислав Каськів компенсував в держбюджет 7,47 млн грн збитків за статтею «оплата шкоди винною особою»

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко.

«Головне управління Держказначейства 31 жовтня повідомило про зарахування від Каськіва В. В. до держбюджету коштів у сумі 7,47 млн грн», — сказав Луценко.

Генпрокурор уточнив, що йдеться про справу розкрадання коштів держбюджету за схемою оплати фіктивних рекламних послуг.

«Ми розслідуємо розкрадання державних коштів під час оплати зовнішньої реклами в діяльності агентства на чолі з паном Каськівим. Йдеться про розтрату 7,463 млн грн. На підставі підроблених проміжних актів про виконання Держінвестпроектом робіт із інформаційних матеріалів про інвестиційні можливості України на виконання підробленого договору про закупівлю послуг за державні кошти 13 вересня 2012 року на рахунок ТОВ «Глорія» незаконно перераховано 7,463 млн грн коштів державного бюджету. Ці білл-борди не розміщувалися, відтак кошти були банально вкрадені посадовими особами ТОВ за сприяння керівника Держінвестпроекту України пана Каськіва», — зазначив Луценко.

Глава ГПУ додав, що згодою співпрацювати Каськів фактично визнав свою провину, проте офіційного зізнання правоохоронці ще не мають.

«Каськів, розуміючи невідворотність наших доказів добровільно погодився на спрощену процедуру екстрадиції без судового оскарження в Панамі, оплатив до держбюджету кошти по статті «оплата шкоди винною особою», а також під час першого допиту сьогодні з ранку продемонстрував визнання своєї вини в цьому кримінальному провадженні. Повноцінної заяви про визнання вини ми ще не маємо», — сказав Луценко.

Поделиться:
Загрузка...