Канал Медведчука буде транслювати з Кремля концерт

129
Телеканал нардепа від ОПЗЖ Тараса Казака «112 Україна», який пов’язують із лідером ОПЗЖ, кумом президента РФ Володимира Путіна Віктором Медведчуком, анонсував трансляцію з Кремля концерту в рамках телемарафону «День вшанування пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні»

Анонс розміщено на сайті «112 Україна».

«22 червня в ефірі телеканалу «112 Україна» — повномасштабний телевізійний марафон «День вшанування пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні». … Зокрема, увазі глядачів буде запропоновано великий концерт «Напередодні переможної весни» з участю Тамари Гвердцителі та інших зірок естради, що представляють, зокрема, Грузію і Білорусь», — йдеться у повідомленні.

Водночас на Youtube-каналі Гвердцителі розміщено відеозапис концерту. Серед інших учасників — люди, яких в Україні внесено до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці: Лев Лещенко, Стас П’єха, Олекандр Розенбаум, Сергій Трофімов, Олег Газманов.

P.S.

Канал Медведчука «112 Україна» сьогодні буде демонструвати концерт з Кремля.

Більшість з цих артистів, що братимуть участь — росіяни, зокрема й ті, що внесені до списку осіб, що становлять загрозу національній безпеці України: Лев Лещенко, Стас П’єха, Олександр Розенбаум, Сергій Трофімов, Олег Газманов.

А де СБУ, Нацрада, ДБР, Офіс генпрокурора, заяви Офісу президента, депутатів «монобільшості»? Немає?
Це ж не Прямому, Еспресо чи НТА закривати рота. Це ж не журналістів не пускати на прес-конференцію. Це ж не опозиціонерів тягати по судах та допитах.

При тому, що такі концерти прямо заборонені законодавством України. Проте, для влади та п‘ятої колони кремля мабуть не існує Законів України.

Андрій Смолій

Когда началась Вторая Мировая. Как Зеленский и Шмыгаль подыграли Медведчуку. 

Когда началась Вторая мировая для Украины и почему премьер и президент подыгрывают Виктору Медведчуку? Об этом и не только — в свежем выпуске «Без цензуры» с Мариной Данилюк-Ярмолаевой.

Почему Владимир Зеленский и Денис Шмыгаль идут за советской историографией и не хотят замечать, что до 1941-го года СССР был агрессором и отхватывал кусочки Украины?

Как получилось, что телеканалы Виктора Медведчука не считаются с Нацсоветом по вопросам телевидения и радиовещания (где большинство составляют делегаты «Слуги народа») и показывают концерты с Олегом Газмановым? И почему похоже на то, что им за это ничего не будет?

Поделиться:
Загрузка...