Как кум Путина убил своими каналами рейтинг Зеленского

183
Кто и как уничтожал рейтинг Владимира Зеленского и зачем это путинскому куму Виктору Медведчуку?

Впервые за время каденции президента Зеленского недоверие к его действиям превысило доверие, причем достаточно сильно. В Украине это традиционно означает падение политика вниз. Что интересно, Зеленский умудрился пройти путь к этому падение вдвое быстрее своего предшественника Петра Порошенко. Еще один нюанс, который показали социологи — существенное снижение поддержки украинцами сотрудничества с МВФ.

Кто же приложил руку к такому стремительному падению беспрецедентной популярности Владимира Зеленского? Как медведчуковские каналы и их информационные союзники — Анатолий Шарий и Александр Дубинский — убеждают, что Зеленский — это Порошенко-2? И почему Зеленский, который с самого начала президентства заявлял об опасности Виктора Медведчука, позволил кремлевской колонне делать все, что заблагорассудится? 

Об этом рассказывает Богдан Буткевич.

ПАРА СЛІВ ПРО РЕЙТИНГИ ЗЕ

Із задоволенням спостерігаю як телеграм-канали, нещодавно схильні до ЗЕ, тепер пояснють падіння рейтингу ЗЕ на 9% за місяць тим, що зелені: не посадили Порошенка, уклали Меморандум з МВФ, не відмінили мовний закон та те, що банда лоШарія б’ється з її противниками. Ну й по дрібницях — Зеленський у Хмельницькому, Велюр, «корабельна сосна», «неякісні діти»…

Банду закінченого брехуна і хронічного ігромана лоШарія я не коментую — збагато честі. Вони з Нацкорпусом знайшли одне одного.

Щодо решти, то виходить що рейтинг ЗЕ впав через те що зелені так і не змогли: вдатися до остаточного беззаконня, не довели таки Україну до дефолту і не поставили українську мову в умови коли російську підтримує Москва, а українську НЕ підтримує Україна. Простіше — що зелені здають Україну не так швидко як бажає Москва.

Так от все від початку до кінця — дурня закінчена. Повторюю те, що говорив уже 100500 разів — якби настрої в суспільстві були такі як описують ці телеги, фронт нині проходив би не під Донецьком, а під Львовом. Нема в Україні ніякої більшості яка спить і бачить як їй потрапити під Москву.

Є інше — більшість інфантильна, люмпенська і жлобська, яка хоче казки — аби за неї в її країні, її проблеми вирішив хтось заміть неї. На настроях саме цієї більшості грали противники Порошенка — постійно критикували команду Пороха за те що Україна не ідеальна. На цих самих настроях грають і зараз. Зеленський не створив казку — і не може створити. Зеленський не зменшив тарифи. Зеленський не дав багато роботи з високими з/п. На ЗЕкоманду злі за карантин зі всіма його економічними похідними. ЗЕкоманда зараз отримує назад всі ті бумеранги, якими кидалася раніше в Порошенка.

Очевидно, рейтинг Зеленського падатиме й далі. Цього уже не уникнути. А от що далі — тема окремого допису. Повторюю те, що казав уже 1000 разів — з опонентами треба говорити. Так, не з усіма — з тими хто нас готовий чути, у першу чергу. Нам не треба 100% нам треба 51%. Або їх переконаємо ми, або — Москва. Третього не дано.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Поделиться:
Загрузка...