Кабмін схвалив гарантовану ціну на газ для населення на зиму

175

Кабінет міністрів України прийняв рішення про введення гарантованої ціни на газ для населення на рівні 8 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів, що дозволить запобігти можливому тарифному стрибку навіть у разі припинення транзиту російського газу через Україну з 1 січня 2020 року.

Про це повідомив на брифінгу прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Цієї зими українець буде захищений від коливань ціни на газ. Відповідно, рішення сьогодні — гарантована ціна на газ — ми на засіданні прийняли. У нас повне розуміння з компанією «Нафтогаз», і ми домовилися, що на період опалювального сезону ми цю ціну точно забезпечимо», — сказав він.

За словами прем’єра, думка, що новий контракт на транзит газу не буде підписано, і з 1 січня в Україні різко зростуть ціни на газ і, відповідно, на комунальні послуги, є невірною.

«Рішення, яке ми сьогодні прийняли, ми гарантовано захищаємо українців від негативних проявів коливань ціни на газ цієї зими», — зазначив він.

У телеграм-каналі Гончарука наголошується, що ціна на газ в платіжках буде на рівні 8 гривень за кубометр протягом всього опалювального періоду.

«Кожен українець відсьогодні може підключитися до спеціальної програми «Гарантована ціна на газ». Це означає, що ціна на газ в платіжках буде на рівні 8 гривень за кубометр протягом всього опалювального періоду. Це рекордно низька ціна для опалювального сезону за останні два роки», — написав прем’єр.

P.S. РОЗВЕЛИ І КИНУЛИ: УРЯД ПІДНЯВ ЦІНИ НА ГАЗ. ТЕПЕР мінімум 8,000!

Уряд встановив нову «гарантовану ціну» на яку можуть підписатися одержувачі газу. І це 8,000 грн за 1 тисячу кубометрів.

Порівняно з весняно-літнім періодом ціна піднялася з 5800 грн до 8,000, тобто на 2,2 тисячі гривень. Також ця ціна не є остаточною, так як до неї не входить транспортування та націнка облгазів. Кінцева ціна може бути в розмірі 9,000 грн за тисячу кубів.

Уряд називає цю ціну «найнижчою за останні роки», проте це повна брехня, так як реально ціна на газ останні півроку була на 30-35% нижчою.

Фактично, українці будуть платити тепер під 9,000 за одну тисячу кубів.

І останнє: в уряді кажуть що ціна може взлетіти до 13!!!! Так, 13,000 грн за 1 тис кубометрів.

Всі обіцянки Зеленського та «слуг народу» виявились величезною брехнею, розводом електорату, який голосував за дешевий газ.
Тепер українцям доведеться вивернути всі кишені, щоб заплатити за опалення.

Зробили себе ще раз!

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...