Його візок котиться з гори з наростаючим прискоренням

70

Що дало Зе інтерв’ю каналові Пінчука, і що важливо — хто його ініціював? Адже прийти на канал для того, щоб особисто збрехати про те , що міжнародне розслідування Пандора пейрерз організував Порошенко.

На кого ця тупа брехня розрахована, адже відкрити пащеку на Сороса якось страшнувато. Але гавкати на Томаша Фіалу вже почали. Пінчук приятелює з деякими представниками демократичного істеблішменту США, але така тупа брехня і самому Пінчуку може вилізти боком. Якщо вже Зеленський , котрий все ж наживається на авторському праві меле таку ахінею, навіть не враховуючи того, що понад 600 розслідувачів у багатьох країнах світу займалися саме національними кейсам. На прикладі Чехії вижно, як прем’єр Бабіш продув вибори через присутність в Пандора …

Але Зеленський валить все на Порошенка, зважаючи на міжнародну вагу Петра Олексійовича. Зеля навіть не розуміє чому Порошенко далі вхожий в найвищі політичні кола Європи і Штатів. Тому тут для нього не важлива доля України, важливим є фактор ппрсональної ущербності, і іншого способу самоствердитися , як розкиданнчм коричневої субстанції на вентилятор Зеленський не спроможний винайти! Це означає , що його візок котиться з гори з наростаючим прискоренням.

На сьогодні вже жоден із оточення Зеленськоно не може пояснити, чому Зе має залишатися у владі.Всі можливості вичерпані, і кожен день Зе у владі просто добиває країну. Для нього ж залишається лише мотив особистої наживи, бо нема суспільству від зеленої банди жодної користі! І вже не буде. Інтервю у Пінчука, схоже, сигнал олігархічній тусовці, мов подивіться, чи ми готові терпіти його довше!??. Схоже, вже натерпілися і вони!

Volodymyr Tsybulko

Зеленський уже виправдовується за свої офшори на телебаченні. А хто винний? Знову Порошенко.

Тепер знайте, що Pandora Papers та робота 500 журналистів – це все Порошенко організував, він дуже впливова людина. Ще Суецький канал побудував, Велику китайську стіну, піраміди в Єгипті. На вихідних Чорне море копає, щоб глибше було.
Дам підказку піарникам Банкової. Все, що погано – це Порошенко. Все, що добре (тобто нічого), вже Зеленський.
А тепер серйозно, президент має відповісти на уточнюючі питання. Коли та через кого відкривав офшори? Чи продавав Коломойському компанії, чи брав собі нерухомість із цих грошей? Порошенко все це не міг зробити – він із Коломойським не дружить. На відміну від декого.
Всьому є підтвердження, Володимир Олександрович. Треба просто показати платіжки.

Поделиться:
Загрузка...