Історія з Татаровим і Венедиктовою

87
Учора на ефірі один зелений нардеп (із, ніби-то, притомних) звинуватив нас в упередженості при висвітленні історії з Татаровим і Венедиктовою. Мовляв, потрібно ще розібратися, чи є реальні докази проти Татарова й лише тоді звинувачувати Венедиктову (й ЗЕвладу в цілому) в покриванні злочинця.

Ідіотизм цієї сентенції з подолякових методичок настільки еталонний, що я мушу винести коментар у окремий пост.
Так от, можливо, ЗЕдепутатам із цього приводу в Трускавці розповідали, що винуватість підозрюваних визначають у ОПі, на фракції чи за столом ресторану Велюр, але встановлювати законність дій правоохоронного органу і достатність доказів проти фігуранта розслідування можна тільки в один передбачений Кодексом спосіб — у суді. І саме це, зазначте, НАБУ й намагалося зробити: оголосити Татарову підозру, затримати його і, подавши судді ВАКС існуючі докази по справі, просити про відповідний запобіжний захід.
А що зробила Генпрокурорка Венедиктова? Вона зірвала цей процес, змінивши в останню секунду всю групу прокурорів САП, котра здійснювала процесуальне керівництво по справі. Відсторонення чотирьох процкерів це в принципі подія непересічна. Особливо, якщо змінюють їх не за пасивність і неефективність, а навпаки — за виконання саме тієї функції, заради якої ці органи створені. А враховуючи, що закон передбачає особливі гарантії незалежності діяльності детективів НАБУ та прокурорів САП, то таке безпрецедентне втручання Ока Ґосударєвоґо Венедиктової, як і призначення себе самої процкером по справі, яка знаходиться в провадженні НАБУ, є прямим, відкритим, нахабним порушенням закону. Заяви ж ОПи з цього приводу — доказ політичного й адміністративного тиску на антикорупційні органи.
Тобто, «розбиратися» політикам уже ні з чим не треба (крім відставок усіх причетних осіб). Ситуація ж абсолютно зрозуміла й розбиратися з нею будуть винятково правоохоронці й судді. Просто дещо пізніше.
P.S. Вартість будівництва 1 кілометру дороги збільшилася на 91% в порівнянні з минулим роком.
Взагалі таке будівництво дуже легко перевіряється, бо як на долоні і вартість матеріалів, і об’єми виконання.
Тому подібне зростання вартості виконання може вказувати лише на одне — зговір всієї владної вертикалі для дерібану виділених мільярдів.
Зверніть увагу, «правоохоронці» пакують якихось чиновників за взятки в 50 тисяч гривень — а на сотнях мільярдів «дорожних» прям без зловживань?
Та ще і при такому зростанні собівартості?
Хорошу кормушку збудували, матьорую.
Думаю, з неї всі отримують, раз «око государєво» впритул не бачить.
Але документи залишаються, перевірити їх буде нескладно, була б політична воля.
Це у цих її нема, а у наступних — буде.
Тоді поржем.
Ну просто щодня чудесні новини від цієї зеленої команди.
Генпрокурор Венедиктова назвала прокуратуру «Око Государево». Т.е., Венедиктова не отрицает, что является абсолютно и полностью зависима от Зеленского, должность которого уже переименовала в империалистическое «Государь».
Начнем с того, что выражение «Око Государево» происходит от слов российского императора Петра сказанных им во время представления Сенату первого генерал-прокурора Павла Ягужинского словами «Вот мое око, коим я буду все видеть».
Во-первых, использование этого выражения генеральным прокурором Независимой Украины выглядит не просто абсурдно – подхалимым, но и унизительным не только для работников прокуратуры, но и для Украинской независимости в целом.
А во-вторых, я никак не удивлен тем, что окружение Зеленского активно пользуется российской империалистической терминологией, потому как этими самыми «очами государево» они зарабатывают для себя безоговорочную «крышу» что стороны Зеленского, который лично крышевать коррупционеров со своего окружения. Например, громкую коррупцию заместителя председателя Офиса президента Татарова.
UPD
И вот только что прочитал, что то же «око государево» Ирина Венедиктова выступила за ограничение возможности увольнения главы Офиса генпрокурора. Она намеревается предложить законопроект, который сделает невозможным увольнение главы Офиса генпрокурора Верховной Радой. Сам документ для нас пока не доступен, но уже из этого анонса становится понятным, что Зеленский, а если быть точнее, его ближайшее окружение по рекомендации юрконсультантов из пророссийского пула планируют узурпировать власть окончательно. И это не просто узурпация, это — демонтаж украинской государственности.
Мы не катимся, ребята, в пропасть. Мы летим. И это жизненно необходимо остановить. Любыми способами. Любыми. Уже, любыми.
Поделиться:
Загрузка...